


| Előadó: | Kimnowak |
|---|---|
| Album: | A ház |
| Megjelenés: | 2003 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Novák Péter Pribil György |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Tom-Tom Records |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Volt egy férfi, volt egy nő
Miközeakettő
Volt két kar is, ölelő
Miközeakettő
Nincs meg az utca, nincs meg a szám
Nincs meg kézből az a nagy truváj
Volt egy férfi, volt egy nő
Miközeakettő
Tudom, ott legbelül
Rendületlenül
Semmit meg nem tűr
Csak a múltba merül
Egy Nagy Radír
Volt egy férfi, volt egy nő
Miközeakettő
Volt két élet-eredő
Miközeakettő
Nincs meg az a szoba, nincs meg az ágy
Nincs meg az a lángba olvadó vágy
Volt egy férfi, volt egy nő
Miközeakettő
Tudom, elölről
Ki a szívemből
Le az időről
Töröl mindent
Egy Nagy Radír
Volt egy férfi, volt egy nő
Volt két lélek-emelő
Nincs meg az az arc,
Nincs meg az a test
Nincs meg az a hang
És egy nevet se keress
Mert volt egy férfi, volt egy nő
Miközeakettő
Pont.


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.