dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Missh: Lent tart (ft. BOKI & EMKÁ)

Missh - Lent tart (ft. BOKI & EMKÁ)

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Missh
Album: Keressük!
Szövegírók: Mr. Missh
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Rap
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 7613 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Lent tart (ft. BOKI & EMKÁ)

Ez a világ mindig ilyen marad hiába ellenkezel az idő
úgyis szalad
Megfogadod te nem leszel ilyen beléptél és ugyanúgy
szívod fel most azt a szart
Nem értem mi lett belőled én csak most használom mindenki
csak segíteni akar
De az élet lent, lent, lent, lent, lent, lent, lent, lent
tart.(refrén)

Este pörgök engem nem zavar a holdfény
Pénteken indulok be aztán hétfőn kíván jó éjt.
Üres a zsebem nálam nem lát sokszor lóvét.
Mert ha van is akkor beváltom egyből ?...?
Az utca hangos a részeg rockerek hangjától
Addig isznak mint az állat bekábulnak a kannástól
A téren kis kölykök gyülekeznek a bringákkal
A játszón cigiznek az arcok ájultan a hintákban
Nekem az életem más mint a tied
De ha kibaszod a többi pálét ez a nap a mienk.
Nagyba vagyok asszem, hogy most leszek még csak sínen
Másnap meg azon flesselek, hogy mindjárt megáll a szívem.
Kifogy a tűzem de szívni kell a sör mellé
Rövidnek pálinkát használom már kőkellék.
Hazafele érzem a szeszélyes verszhárom
Az egyben leszek a legveszélyesebb jah.

Ez a világ mindig ilyen marad hiába ellenkezel az idő
úgyis szalad
Megfogadod te nem leszel ilyen beléptél és ugyanúgy
szívod fel most azt a szart
Nem értem mi lett belőled én csak most használom mindenki
csak segíteni akar
De az élet lent, lent, lent, lent, lent, lent, lent, lent
tart.(refrén)

Nem tudlak megkülönböztetni milyen fajta vagy
Sötétített tekintetedben semmi agy
Az én világomban nem fér bele, hogy lássalak vele
De ide ez kell, ez a világ patkányokból épül fel
Ugyan az a szar nap következik
Az ember észre sem veszi, hogy mindig ő veszít
Nincsenek színek a világban csak drogok
Mindenki szürke és itt becsület is megfáradt robot.
Faszon a tinik, megjátszák a dívát
Tessék itt egy nagy tévé és már mindegyik imád.
Azt mondják régen nem volt ilyen pedig igen hidd el
Az ördög mindig készen áll,hogy a pokolra vigyen.
A világ nem változik marad ugyanez
Ha lesz pénz, lesz drog, lesz szex.

Ez a világ mindig ilyen marad hiába ellenkezel az idő
úgyis szalad
Megfogadod te nem leszel ilyen beléptél és ugyanúgy
szívod fel most azt a szart
Nem értem mi lett belőled én csak most használom mindenki
csak segíteni akar
De az élet lent, lent, lent, lent, lent, lent, lent, lent
tart.(refrén)2x

Lent tart az élet a hétvége is szürke
Melóban a fasz főnököm szövegét kell tűrjem
Ha már te is kivagy gyere mellém ülj le
Vegyél egy nagy levegőt csináld és lazulj el
Mint ahonnan van kiút nincsen lehetetlen
Álltunk már egyedül mert a spanom beetettem
Nem volt sima utam tesó inkább egyenletlen
De megráztam magam és az agyam helyre tettem
Hiszen van mikor nem megy, minden hiába de előtte másra
figyeltem , nem az én hibámra
Sok embernek az a baj, hogy nem jutott piára a másik
felének megha nincsen a pipában
Istenem mi lett a világ?
Az egyik ember gyorsan másik segítségért kiált.
Nézze meg, egy tündöklő leány leszar téged és csak a
pénzért imád.

Ez a világ mindig ilyen marad hiába ellenkezel az idő
úgyis szalad
Megfogadod te nem leszel ilyen beléptél és ugyanúgy
szívod fel most azt a szart
Nem értem mi lett belőled én csak most használom mindenki
csak segíteni akar
De az élet lent, lent, lent, lent, lent, lent, lent, lent
tart.(refrén)2x

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Rick Astley visszatér a Paloznaki Jazzpiknikre

Egy visszatérő világsztár, egy négyszeres Grammy-díjas énekes, egy nu jazz formáció és egy őrült electro-swing banda a 2026-os Jazzpiknik első headliner nevei között.





Fellép a négyszeres Grammy-díjas Dee Dee Bridgewater jazz énekesnő, a francia nu jazz nagyágyú Electro Deluxe, és érkezik az osztrák electro-swing osztag, a Deladap.

 

A paloznaki zenei oázis 2026-ban sem bízza a véletlenre a fesztiválhangulat megalapozását. Amellett, hogy kedvezményes belépést biztosít a 25 éven aluliaknak, a tőlük megszokott igényességgel, a változatosságra művészien figyelve jelentették be a 14. Paloznaki Jazzpiknik első hivatalos főfellépőit.



 

 

Rick Astley

 

A teltházas 2023-as koncertje után az angol szupersztár Rick Astley közkívánatra 2026-ban is felrobbanthatja a Jazzpiknik Nagyszínpadát.

 

A legendás Rick Astley még 1987-ben vált globális előadóvá, amikor korszakalkotó sikerszáma, a Never Gonna Give You Up BRIT-díjas világsztárrá tette – ezt a státuszt olyan további slágerek fokozták, mint a Together Forever és a Whenever You Need Somebody.

 

Karrierjének második nagy fejezete akkor kezdődött, amikor fél évszázados születésnapját ünnepelve visszatért a slágerlisták élére a 2016-os „50” című albummal. Az utánozhatatlan karizmájú dalszerző és producer azóta is a csúcson maradt.

 

2026-ban Rick egy izgalmas „Reflection” aréna turnéra indul zenekarával az Egyesült Királyságban és Írországban, de emellett fellép néhány más európai állomáson is, köztük a Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-án.



Dee Dee Bridgewater

 

A négyszeres Grammy-díjas Dee Dee Bridgewater jazz énekesnő neve nem ismeretlen a valódi zenei ínyenceknek. Hatalmas bravúr a Jazzpiknik szervezőitől, hogy 2026-ban a magyar közönség is hallhatja élőben.

 

A legendás Thad Jones/Mel Louis big band tagjaként Bridgewater 2006-ban hozta létre a DDB Records-ot a Universal Music Grouppal együttműködve. Saját készítésű felvételei, mint például a Dear Ella, az Eleanora Fagan és mások, több Grammy-díjat, jelölést és kritikai elismerést is kaptak.

 

Bridgewater Tony-díjat nyert a The Wiz című albumáért. Egyéb munkái közé tartozik a Sophisticated Ladies, a Black Ballad, a Carmen, a Cabaret és a Lady Day Off-Broadway/West End színházi produkciói is.

 

Dee Dee Bridgewater a 2026-os Piknik zárónapján, augusztus 8-án lép színpadra.



 

Electro Deluxe

 

A Paloznaki Jazzpiknik közönsége az évek alatt megedződött arra, hogy soul, funk, swing és hip-hop stílust egy produkción belül hallgasson a színpadon. Ezt testesíti meg a francia Electro Deluxe zenekar, élén a karizmatikus showman, James Copley szereplésével.

 

Az Electro Deluxe egy merész francia csapat, akik bátran ötvözik a jazz szabadságát az elektronikus zene hangzásaival. 


Útjuk 2001-ben kezdődött, amikor Arnaud Renaville dobos, Thomas Faure szaxofonos, Jeremie Coke basszusgitáros és Gaël Cadoux billentyűs úgy döntött, hogy egyedi víziójával felrázza a jazz színteret.

 

Megfordultak már olyan világhírű színpadokon, mint a Marciac, a Jazz à Vienne, vagy akár a Montreal Jazz Festival, 2026 augusztus 8-án pedig a Paloznaki Jazzpikniken csapnak hatalmas bulit.



 

Deladap

 

2026. augusztus 7-én, az osztrák electro-swing zenekar várhatóan a Jazzpiknik egyik legzúzósabb koncertjét prezentálja majd. Mindezt a fesztiválozók legnagyobb örömére, hiszen 


a Deladap erre a nyárra tervezett koncertje a zord időjárási körülmények miatt elmaradt.

 

A banda 2024-ben ünnepelte fennállásának 20. évfordulóját. A debütálás óta az electro, a swing, és a balkáni ritmusok egyedülálló keverékével színesíti zenéjét. A zenekar a bécsi Klub Ostban kezdte pályafutását, és gyorsan a szcéna egyik legismertebb és legnépszerűbb élő zenekarává nőtte ki magát.



 

Rick Astley, Dee Dee Bridgewater, az Electro Deluxe és a Deladap tehát már biztosan érkezik Paloznakra augusztus 6-a és 8-a között, hogy ismét eggyel magasabb polcra tegye a 14 éve töretlen sikernek örvendő Jazzpikniket.

 

A fesztivál ezzel a bejelentéssel a napijegyek és a 2 napos bérletek értékesítését is megkezdte a 2026-os eseményre.

 

 


Fotók: Paloznaki Jazzpiknik

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás