Előadó: | Koós János |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Bradányi Iván |
Wayne Shanklin |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Tradicionális pop, easy listening, flamenco |
Címkék: | feldolgozás [+] |
Jezabe-e-e-e-el,
Jezabe-e-e-e-el!
Az ördög is utánad járt,
de senki még nem várt,
úgy, mint én.
Jezabel, úgy, mint én.
Hogy szeretlek, hinned kell,
Jezabel, légy enyém.
Jezabel, légy enyém.
A pokolba elmennék,
mindent megtennék,
hogy érezd, hogy érted
úgy égek ma én.
Jezabel, légy enyém.
Úgy kell egy kis boldogság,
már nem bírom tovább.
Légy enyém,
Jezabel, légy enyém.
Úgy érzem, hogy jobb lett volna tán,
ha nem találok rád.
Nyugtom már úgyse lesz,
mindent tönkretesz ez a vágy.
Mint egy démon, úgy törtél reám
egy holdas éjszakán.
Pusztító lángolás,
mégis senki más nem kell.
Jezabe-e-e-e-el.
Jezabe-e-e-e-el!
A pokolba elmennék,
mindent megtennék,
hogy érezd, hogy érted
úgy égek ma én.
Jezabel, légy enyém!
Úgy kell egy kis boldogság,
már nem bírom tovább.
Légy enyém,
Jezabel, légy enyém.
Légy enyém.
Ó, Jezabel,
Jezabel,
Jezabel!
Öt évvel a közönségkedvenc „Találkoznánk” után újra közöst jelentetett meg YA OU és PRIBELSZKI. A „Hazataláltam” című popballada nemcsak zeneileg, de életútjukat tekintve is új fejezetet nyit a két előadó számára.
A kísérő videóklipben pedig ritkán látott, esküvői képkockáknak lehetünk szemtanúi
A „Hazataláltam” egy letisztult, nyári hangulatú szerzemény, amely YA OU és PRIBELSZKI közös múltjából, párhuzamos belső útkereséséből és a szerelemben való megérkezésükből építkezik. Az alkotópáros a valóságban is szoros barátságot ápol, így nemcsak zenei, de emberi szinten is mély egymásra hangolódás érződik a produkción.
YA OU, a 2019-es Sztárban sztár leszek! egyik ismertebb felfedezettje, azóta rendszeresen jelen van a hazai zenei életben, egy kis „apaszabadságot” követően egy év után ez az első zenéje.
- „A szöveg Norbi tollából született, de az alaptémát én hoztam. Nekem nem fájdalmas élményekből fakadt a felismerés, hogy hazataláltam, hanem abból a mély, megnyugtató érzésből, amit Viki mellett élek meg. Már a legelső találkozásunkkor éreztem, hogy ez egy sorsfordító pillanat.” - mondta YA OU.
PRIBELSZKI Norbi is személyes mélységekbe enged betekintést a felvétel által
„Volt idő, amikor mindketten letértünk a saját utunkról, és nem igazán tudtuk, kik vagyunk valójában. Mielőtt megismertem a feleségemet, Maját, sok olyan szokásom volt, ami inkább elvett belőlem, mintsem hozzáadott volna. Ő volt az, aki kihúzott a depresszióból is. Ez a dal számomra egyfajta hála. Bárki magára ismerhet benne, hiszen mindannyiunknak van valakije, akinek megköszönhetjük, hogy hazataláltunk.”
A szám zeneileg is új színt hoz
YA OU lírai világa és PRIBELSZKI urbánusabb elemei egy harmonikus egységet alkotnak. A klip pedig magáért beszél, hisz a két jóbarát esküvőjébe enged bepillantást.
Fotók: YA OU x Pribelszki x Békefi Viki