Előadó: | Missh |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Mr.Missh:
Tudom, hogy vége bébi, esküszöm, hogy nem is bánom.
Csak az a baj, hogy a hívásodat mindig várom.
Hiába mondom, hogy nem érdekel, sohasem, senki sem,
de az arcod mindig ott a fejemben.
Hányszor mondtam, nem mehet így tovább,
de a kurva szívem valamiért mindig oda húz hozzád.
Ez a sok veszekedés, nem véletlen
bárcsak határozott lehetnék az életben.
Hogy megmondjam, soha többet nem lesz még egyszer,
csak én leszek meg te leszel, teljesen külön életben.
Egy olyan nővel lennék, aki odafigyel rám,
és nem azzal foglalkozik mi ez a gyanús telefonszám.
Úgyhogy bébi, én örülök, hogy vége,
akármilyen nehéz, a szívem félre van téve.
Tudom én vagyok, az aki elcseszte,
én szerettelek Téged, és ez mindig jusson eszedbe!
Minden nap kell egy perc, hogy lássam,
Soha nem láthatom őt mással.
Mindig ezt teszem, megszeretem aztán elvesztem,
Minden nap kell egy perc, hogy lássam.
Mindennek vége lett, a világ színtelenné vált,
úgy érzem magam, mint egy kisgyerek, akit elhagyott a világ.
Tudom nem vagyok gyenge,
de most gyengébb vagyok, mint bármikor.
Tudom most nagyon utál engem, pedig szívében örökre várni fog.
Élve megöl a méreg és látom, hogy másokkal van.
Mikor látom, hogy másokkal van a szívem majd szétrobban.
De nem tehetek semmit, és csak miattam tartunk itt,
a szívembe nézve rájövök, hogy megtennék bármit.
Minden nap kell egy perc, hogy lássam,
Soha nem láthatom őt mással.
Mindig ezt teszem, megszeretem aztán elvesztem,
Minden nap kell egy perc, hogy lássam.
Minden nap kell egy perc, hogy lássam,
Soha nem láthatom őt mással.
Mindig ezt teszem, megszeretem aztán elvesztem,
Minden nap kell egy perc, hogy lássam.
Szeptember 30-án ismét a fiataloké lesz a Müpa
Az egyetemi napon a hallgatók bejárhatják az épület rejtett zugait a magyar könnyűzenei élet kiválóságai és a Müpa szakemberei által vezetett ingyenes backstage-túrákon, továbbá minikoncerteken vehetnek részt, és közelebbről is megismerhetik, hogyan működik a kulturális intézmény.
A backstage-túrák egy részén a résztvevőket ismert művészek - Beck Zoltán és Grecsó Krisztián, Co Lee, Fekete Giorgio és Mehringer Marcell - kalauzolják, akik személyes történeteiket és friss müpás élményeiket is megosztják a hallgatókkal.
A túravezető művészek nemcsak mesélnek, hanem hangszerüket is megszólaltatják
Ezáltal a diákok a történetek mellett olyan exkluzív eseményeken is részt vehetnek, mint a Mehringer akusztik, a beck@grecsó, a Co Lee x DOÓR akusztik, valamint a Carson Coma frontembere, Fekete Giorgio minikoncertje.
Mehringer akusztik is lesz
Fotó: Mehringer
A résztvevők bepillanthatnak a kulisszák mögé
A Müpa munkatársai által vezetett tematikus backstage-túrákon oda is betekintést kapnak a hallgatók, ahová a nagyközönség csak ritkán juthat be. A séták során fény derül többek között arra, hogyan népszerűsítik a Müpa évi több mint 1500 programját, szó lesz a különleges színpadtechnikai megoldásokról, kiderül, hogy hány kolléga dolgozik egy előadáson, és hogyan zajlik egy élő koncertközvetítés a Müpa videó- és hangstúdióiban. A résztvevők mindemellett megnézhetik, hogyan próbál például a Fitos Dezső Társulat vagy az Anima Musicae vonósnégyes.
Láthatják a látogatók, hogy hogyan próbál az Anima Musicae vonósnégyes
Fotó: Anima Musicae hivatalos
A leendő közgazdászok és jogászok éppúgy megtalálhatják a kedvükre valót, mint azok, akiket a szcenika, a hangstúdiók világa, vagy éppen a marketing vonz, de azok számára is bőven akadnak inspiráló pillanatok, akik még nem döntöttek a jövőjükről.
Részletek a belépés kapcsán
Az esemény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött, a backstage-sétákra pedig a helyszínen lesz lehetőség jelentkezni. A gördülékeny belépéshez érvényes felsőoktatási diákigazolvány szükséges, és a hallgatókat kísérő oktatók számára szintén nyitottak a programok.
Kiemelt kép: illusztráció/AI/Freepik