


| Előadó: | Aurora |
|---|---|
| Album: | Még nem ez a tréfa vége |
| Megjelenés: | 2013 |
| Hossz: | 3:38 |
| Szövegírók: |
Pusztai Zoltán Víg László |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Edge Records/Hammer Music |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Én tudod, nem tudom már
Hogy mit akarsz tőlem
És mi lenne neked jó
Én tudod nem tudom már
Hogy miért jön ki szádon
Mindig csak hazug szó
Te ne mondj és ne ígérj
Semmit a nevemben
Se éjjel se nappal
Ne járj az eszemben
Nekem az élet kicsit más
Nem kell az agymosás



Elstartolt a 2026-os előadóművészeti támogatási időszak: összesen 3 milliárd forintos keretösszeggel nyílt meg a jövő évre szóló előadóművészeti támogatások igénylési lehetősége.
A tárca által meghirdetett felhívásra nyolc kategóriában jelentkezhetnek a Pest Vármegyei Kormányhivatal által hatósági nyilvántartásba vett előadóművészeti szervezetek, valamint a határon túli magyar előadóművészeti szervezetek is - olvasható a közleményben.
- Az elmúlt 15 évben 650 milliárd forintnyi kulturális fejlesztés valósult meg, és a kormány csak a kultúra területén további 850 milliárd forintnyi fejlesztést tervez
- közölte a Kulturális és Innovációs Minisztérium 2025. december 12-én.
A felhívás decemberi megjelenése lehetővé teszi, hogy a bírálatot követően a szervezetek a 2026-os évben minél korábban hozzájuthassanak a támogatásokhoz, és szakmai programjaikat időben, megalapozottan tervezhessék meg.
A felhívásban szereplő kategóriák
A vissza nem térítendő támogatás célja
A cél az, hogy a hazai és határon túli magyar előadóművészeti szféra számára megteremtse a sokszínű, minőségi és pozitív alkotói körülményeket.
A támogatási konstrukció küldetése
Az igénybejelentés a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő honlapján jelenik meg.
Az igények beadásának határideje december 23-án 12 óra.
Kiemelt kép: illusztráció/Freepik