


| Előadó: | Aurora |
|---|---|
| Album: | Még nem ez a tréfa vége |
| Megjelenés: | 2013 |
| Hossz: | 3:48 |
| Szövegírók: |
Pusztai Zoltán Víg László |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Edge Records/Hammer Music |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Üres utca, kihalt város
Kirabolt kirakat az éjszaka
Hideg fények, sietős léptek
Otthonról haza
Ismétli magát a történet néha
Olyan ez a séta akárha rég
Se hang se visszhang
A harang is néma
Kihalt vidék az ég
Veled régen, kéz a kézben
Akkor ott és úgy volt jó
Megvan még
Egy sárgult képen
Minden amire nincs már szó
Mindenhez közel
Mindentől messze
Megvan még
Ami elmúlt rég
Megvan még
Egy sárgult képen
Minden ami elmúlt rég



A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.
A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.
Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.
A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk
A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.
A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.
A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.
Megérkezett az első fellépők listája
A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.
Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még.
A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.
A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét.