


| Előadó: | Takács Nikolas |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Simon Viktor Takács Nikolas Kardos Norbert |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Baby when I see you move
my mind goes like
Crazy, its hard to be true
your body babe
Your eyes
can see through mine
right, in
the deep of my soul
you know
You dont have to ask for that
it comes right from the first sight
Oh this night last forever
Couse we have such a good time
I never ever think too much
When you're in my hand saying "I Love you"
Baby Oh no no no no no noo
Sure it means im into ya
I crave for your touch but i can't tell you
Baby you're making me feel so...
Oh girl, i never thought this gon be happening
But now here we go
At the
Begining I was shy and
Saying you're not my type
but you're and I cant deny
the right for me.
When I
Kiss you it turns me naughty
moving my whole damn body
I'ma get you tonight
you're my lady...
I never ever think too much
When you're in my hand saying "I Love you"
Baby Oh no no no no no noo
Sure it means im into ya
I crave for your touch but I can't tell you
Baby you're making me feel so...o-oh!
I never ever think too much
When you're in my hand saying "I Love you"
Baby Oh no no no no no noo
Sure it means im into ya
I crave for your touch but I can't tell you
Baby you're making me feel so...
You are oh oh oh oh
the one oh oh oh
come on o o o on
We are, we are, we are one
I never ever think too much
When you're in my hand saying "I Love you"
Baby Oh no no no no no noo
Sure it means im into ya
I crave for your touch but i can't tell you
Baby you're making me feel so...o-oh!
I never ever think too much
When you're in my hand saying "I Love you"
Baby Oh no no no no no noo
Sure it means im into ya
I crave for your touch but I can't tell you
Baby you're making me feel so...
.......
Amikor látom a mozgásod baby, elönti az elmémet az örület és nehéz helyesen cselekedni!
Szemeid átlátnak az enyémeken, egyenesen a lelkem legmélyére....tudod, h ezt nem kell kérned hiszen így van ez a legelső pillanattól amikor megláttalak. Oh.. ez az éjszaka örökké tart mert annyira jó együtt!
Soha nem gondolok túl sokat amikor a karjaimban tartalak és azt mondod "Szeretlek" Oh baby nem, nem, nem, bizonyára azt jelenti, h beléd estem! Sóvárgok egy érintésedért, de nem mondhatom neked el.....olyan érzést keltesz bennem..... oh kedves sohasem gondoltam, h ez meg fog történni és most mégis!
Kezdetben tartózkodó voltam és azt mondtam, h nem vagy az esetem , de igen és nem tagadhatom az igazságot! Amikor megcsókollak az rakoncátlanná teszi az egész átkozott testemet......ma az enyém leszel...az én hölgyem vagy!



Nagyszabású koncertek, családi programok, adventi séták, irodalmi és táncos estek, továbbá iparművészeti vásár és szabadtéri kiállítás is várja a családokat november 29. és december 31. között a Várkert Bazár adventi programsorozatában.
A Mikulásváró családi napon december 6-án fellép a Kolompos együttes, és látható lesz a Kippkopp a hóban című bábmusical.
Az adventi vasárnapokon ingyenes kézműves foglalkozásokon lehet majd adventi koszorút készíteni a Rendezvényterem aulájában, de magyar iparművészek is kínálják majd saját portékáikat a De la Motte–Beer-palotában megrendezendő adventi vásáron december 12. és 14., valamint 19. és 21. között.
Kiemelt program a Sisi karácsonya című adventi sétasorozat, valamint a Legyen ünnep a Földön!- Retro teleink világa című szabadtéri kiállítás, amelyen
a XX. század második felének téli időszakkal, ünnepekkel kapcsolatos tárgyi kultúráját mutatják be
a Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum gyűjteményéből válogatott kultúrtörténeti rekvizítumok és ismeretterjesztő szövegek segítségével.
November 29-én Szebényi Dániel Újratervezés című lemezbemutatójára várják az érdeklődőket.
November 30-án a Sárik Péter Trió és Koszorus Krisztina közös produkciójának ad otthon a helyszín. December 7-én duplakoncertet ad a Budapest Bár, a Honeybeast pedig Összhang – nyitány című produkciójával lép fel december 13-án.
December 17-én Soltész Rezső és zenekara lesz a vendég
A koncerten a szerző legújabb dupla albumának szimfonikus hangszerelésű dalai, valamint olyan karácsonyi klasszikusok hangzanak majd el, mint a Csendes éj, vagy az ABBA-tól a Happy New Year. Az énekest a Szolnoki Szimfonikus Zenekar, ifj. Rátonyi Róbert zongoraművész és egy hagyományos beategyüttes kíséri, a koncert vendége Lukács Sándor színművész lesz.
Urbányi Zóra magyar-amerikai dalszerző-énekes Egy este, egy érzés, egy hang című, dupla koncertjével tér vissza a Várkert Bazár színpadára december 20-án, másnap pedig
a StEfrem Férfikar adventi és karácsonyi műsora lesz hallható Szirtes Edina Mókus vendégszereplésével.
Az Ivan & The Parazol december 27-én lép fel, másnap pedig a Modern Art Orchestra ünnepli fennállásának 20. évfordulóját egy gálakoncert keretében, amelynek vendége lesz mások mellett Harcsa Veronika és Törőcsik Franciska is.
Az előszilveszteri fellépő december 30-án idén is a Random Trip lesz, a szilvesztert pedig a Be Massive elektronikus partiján ünnepelheti a Várkert Bazár közönsége.
Az adventi időszak alatt a Halászó gyerekek teraszán ünnepi díszek és faszénen sült karácsonyi ételkülönlegességek, forró italok várják az arra sétálókat, a Dísz téri De la Motte–Beer-palotában megrendezendő adventi vásáron pedig a kortárs iparművészek nem csak portékáikkal, de különleges workshopokkal is várják az érdeklődőket a Rearticon Iparművészeti Egyesület közreműködésével.
Az adventi vasárnapokon ingyenes kézműves foglalkozásokon lehet adventi koszorút és apró ajándékokat, díszeket készíteni a Rendezvényterem aulájában.
December 14-én a Magyar Nemzeti Táncegyüttes előadásában a Téli tánc című darabot láthatja a közönség, amelyben elfeledett, letűnőben lévő magyar hagyományok és a jeles napok szokásai elevenednek meg, december 18-án pedig az Aposztróf irodalmi estet rendezik meg Fölötte álom-éneket dúdolnak címmel. Az est vendége lesz Gubik Petra színésznő-énekes, Mező Misi énekes és Kollár-Klemencz László zenész, író.
Kiemelt kép: illusztráció/Freepik