dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Szájzár: Internetes szerelem

Szájzár - Internetes szerelem 18 éven felülieknek!

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Szájzár
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 2734 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Internetes szerelem

Megláttam a profilod,
Beléd estem egyből.
Nagykanállal zabálok
A virtuális szexből!

Felvettelek MSN-re,
Ugye, hogy én is tetszem?!
Ahogy pucér testtel egyedül
Az ágyamon fekszem!

Kapcsold be a kamerád!
Vegyük videóra!
Vedd le te is a ruhád!
Hidd el, hogy jó móka!

Ref:
Internetes szerelem,
csak ez kell már nekem!
Ezentúl a lányokat
nagyképernyőn át lesem!
Online élő egyenes
virtuális szexelek!
Örökre itt maradok,
Úgy imádlak titeket!

Tátott szájjal bámultam,
ilyet én még nem láttam!
Beteljesült minden álmom,
pont egy ilyen lányra vágytam!

Szétrakta a lábait,
a mikrofonba nyögött!
Elélveztem a látványtól,
pedig nem húztam csak ötöt!

Felültem az ágyamon!
A farkam törölgettem!
Izgatottan kattintottam,
újabb csajt kerestem!

Ref:
Internetes szerelem,
csak ez kell már nekem!
Ezentúl a lányokat
nagyképernyőn át lesem!
Online élő egyenes
virtuális szexelek!
Örökre itt maradok,
Úgy imádlak titeket!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Sisi életét viszi színre októberben az Erkel Színház

A színpadon köszönthetjük – mások mellett – Vágó Bernadettet, Bori Rékát, Ember Márkot, Serbán Attilát, Veréb Tamást, Szinetár Dórát és Puskás-Dallos Pétert is.


Lebilincselő utazásra hívja a nézőket a Habsburgok fényűző, mégis tragikus világába a Sisi életét megidéző Elisabeth című musical. A világ számos országában méltán híressé vált darab magyar adaptációját október 3-tól mutatja be az Erkel Színház. Most az eddig titkolt szereposztásról is lehullt a lepel. 

 

Több mint 30 éve debütált a bécsi Theater an der Wien színpadán, és azóta is a musicalirodalom legkiemelkedőbb alkotásaként, világszerte kultikus darabként tartják számon a Habsburg császárné, Sisi sorsának egyedi arcát bemutató, Elisabeth című darabot. 


Az előadás nem csupán egy történelmi musical, hanem egy mélyen emberi dráma a szerelemről, veszteségről és a halál elkerülhetetlenségéről, amely új megvilágításba helyezi a császárné alakját és örökségét. Michael Kunze szövegkönyve és Sylvester Levay zenéje egyaránt arra törekszik, hogy Sisi életének árnyalt, érzelmekkel teli oldalát tárja fel, miközben a Halál karaktere nemcsak fenyegető, hanem szenvedélyes és szinte szerelmes figuraként jelenik meg a színen. A darab a zenés színház műfajában újszerű módon ötvözi a történelmi eseményeket és a személyes sorsokat. Szente Vajk rendezése pedig egyedi megközelítést kínál azzal is, hogy 


Sisi életszakaszait kettéválasztva külön szereplőt szán a fiatal és az érett, nőiességében kiteljesedett címszereplő megformálására.

 

A színház ezúttal is különleges módját választotta a szereposztás bemutatásának


Az Erkel homlokzatáról egy többszáz négyzetméteres fátyol ereszkedett alá az épület előtt összegyűlt közönség segítségével, megidézve ezzel Sisi – az előadásban is hasonlóan visszatérő - esküvőjét. Ezután lebbent le a fátyol a darab szereposztásáról is. Eszerint Elisabeth szerepét Vágó Bernadett és Bori Réka játssza, a fiatal Sisit Kovács Gyopár és Pásztor Virág alakítja. Puskás-Dallos Péter és Cseh Dávid Péter Ferenc József, míg Veréb Tamás és Koltai-Nagy Balázs a Halál szerepében lép színpadra. Luigi Lucheni Ember Márk és Serbán Attila lesz az Erkelben, Zsófia főhercegnőt pedig Szinetár Dóra alakítja.


Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás