


| Előadó: | No Alibi |
|---|---|
| Album: | Ha újra álmodnék |
| Megjelenés: | 2011 |
| Hossz: | 0:00 |
| Szövegírók: |
Simon Kolos Hámos Bence Simon Kolos Vándor ádám |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Magneoton |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ha újra álmodnék, / Ha újra itt lennél, /
Biztos megremegnék én, / Ha újra kezdhetnénk! /
Egy szó, amit a mélybe zártam /
Amit tőled mindig vártam, /
S mint egy néma hazugság, /
Neked ez volt csak megoldás! /
Csak a felejtés segít, / Ami újra talpra állít, /
Hisz az élet megy tovább, /
Még annyi minden vár rám! /
TE VAGY AZ ARC A KÉPEN, /
AMIT ÖSSZETÖRT EGY KÖNNYCSEPP! /
TE VAGY AZ ÁLOM VÉGE, /
AMI VÁLASZT ADOTT VÉGLEG! /
TE VAGY AZ ARC A KÉPEN, /
AMIT ÖSSZETÖRT EGY KÖNNYCSEPP! /
TE VAGY AZ ÁLOM VÉGE, /
AMI VÁLASZT ADOTT VÉGLEG! /
Ha újra álmodnék…, /
Ha újra álmodnék…, /
Ha újra álmodnék…, /
HA ÁLMODNÉK…


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.