


| Előadó: | Ocho Macho |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Szalai Márton Kirchknopf Gergő Csík Andor Mersics György Mórocz András Bérczes Ádám Gotthárd Mihály Müller Péter Szilárd Tompa Krisztián Gábor |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Reggae |
| Címkék: | Keressük! |

Oh a TekkenTóni, repülni járt az éjjel
Oh a TekkenTóni, nem küldi magát széjjel.
Ha beköszönt az éjszaka, ez az ő időszaka.
Hívja már Afrika, Ázsia, Amerika
Ha van zöld baromi sok, hívják a piramisok,
Egyiptominka, maja, csak legyen pöpi kaja.
Oh a TekkenTóni, repülni járt az éjjel
Oh a TekkenTóni, nem küldi magát széjjel.
Egyik este a Tóninál, elmaradt a tollasbál
Megtalált egy szép bélyeget, megnyalta és bebillegett.
Tálibok, afgánok, szerváltak a tubákot
Ejj az egyik nagyot rántott, s Tóni bejárta a fél világot.
Oh a TekkenTóni, repülni járt az éjjel
Oh a TekkenTóni, nem küldi magát széjjel.
"Útja" közben Bangladesben, hash-ra esett balesetben
Egy mandalázatos jogi mester, kidolgozott felsőtesttel
Sárkányfűvel tisztította, bölcs szavakkal okította,
Látásmódját tágította, s pávává vált Tóni agya
Vájjá’ má’ héé, vájjá’ hóó



A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.
Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora.
A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja
A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál.
Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben.
A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.
A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre.
Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban
A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.
Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg
A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.
Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország