


| Előadó: | F.O. System |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Mátyás Attila Jerabek Csaba |
|
Mátyás Attila Jarabek Csaba Miklós Péter |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Darkwave, dark-rock |
| Címkék: | Keressük! |

Öngyilkos vágyak
Lassan szívod magadba, ezt a pillanatot,
Érzem, hogy forró a tested, de abba hagyni még nem akarod.
Ez a két lépés a végtelenbe most még túl kevés,
De ha átlépünk a korláton, már nincsen szenvedés.
Az öngyilkos vágyak, nem beszélnek félre,
Kihajolva az ablakon, zuhansz le a mélybe.
Csak egy pillanat, és elmúlik minden,
Ez a jövõ túl sötét, csak te maradj, te maradj, te maradj itt velem.
Nem, nem, nem érdekel, hogy mit gondolsz, hogy mit teszel.
Mikor egyedül és összetörve, vérzõ tested tapad a földre,
Ez a gondolat, majd szétszakítja, darabokra a testedet,
De meghalni és újjászületni, túl egyszerû, nem, nem, nem lehet.



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.