


| Előadó: | Kaczor Ferenc |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Kaczor Ferenc |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Emlékeim mint gyorsan múló vágyak
Oly szép volt minden annak idején
Szívemben őrzöm a közös éjszakákat
Tán eljössz egyszer él még a remény
Magány gyötör a hosszú éjszakákon
Álmodom, hogy itt vagy velem
Az ébredés széttör minden álmot
De tudom eljössz egyszer hozzám még
Refr:
Ott állsz majd újra az ajtóm előtt sírva
Elmondod azt,miért hagytál el
Érzed majd azt is,hogy szebb lehetett volna
Ha velem maradsz és nem hagysz el
Hallom a hangod érzem a csókod
Álmodom, hogy itt vagy velem
Ha mással mész, könnyes szemekkel nézlek
De titokban érzem eljössz hozzám még
Refr 3 szor



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.