dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Keresztény dalok: Győzedelmről énekeljen

Keresztény dalok - Győzedelmről énekeljen

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Keresztény dalok
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 4737 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Győzedelmről énekeljen

Győzedelmről énekeljen Napkelet és napnyugat,
Millió sziv összecsengjen
Magasztalja az Urat!Krisztus újra
földre szállott,vándolásunk társa lett
Mert szerette a világot Kenyérszinbe rejtezett

Krisztus,kenyér s bor szinében,Úr s király föld felett:forrassz eggyé békességben minden népet s nemzetet!

Egykor értünk testet öltött
Kisgyermekként jött közénk
A keresztfán vére ömlött
Váltságunknak béreként
Most az oltár Golgotáján
Újra itt van drága vér
Áldozat az Isten Bárány
Krisztus teste a kenyér

Krisztus,kenyér s bor szinében,Úr s király föld felett:forrassz eggyé békességben minden népet s nemzetet!

Zúgjon hát a hálaének
Szálljon völgyön tengeren:
A sretetet Istenének
Dicsőség és üdv legyen!
Az egyész föld legyen oltár,
Virág rajta a szivünk,
Minden dalunk zengő zsoltár,
Tömjén illat a hitünk!

Krisztus,kenyér s bor szinében,Úr s király föld felett:forrassz eggyé békességben minden népet s nemzetet!

István király árva népe,
Te is hajtsd meg homlokod,
Borulj térdre,szórd elébe
Minden gondod,bánatod!
Reménységed oszlopa:
Most itt Krisztus jele légyen
Jobb jövődnek záloga.

Krisztus,kenyér s bor szinében,Úr s király föld felett:forrassz eggyé békességben minden népet s nemzetet!



előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

„Ezt akarom csinálni”: két év után visszatér AKC Misi

Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.




A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.

AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.


A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel. 


„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.

 

A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett


„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”



 

És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.

 

 Fotók: AKC Misi

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás