


| Előadó: | Apostol |
|---|---|
| Album: | Számtan |
| Megjelenés: | 1984 |
| Hossz: | 4:15 |
| Szövegírók: |
Neményi Tamás |
|
Heck László Németh Zoltán |
|
| Kiadó: | Hungaroton - Favorit |
| Stílus: | Sláger, pop, regtime |
| Címkék: | Keressük! |

Fölösleges százszor mondanod
Azt amit már rég tudok
Ezután már mindent rád hagyok, nincs vitánk
Mától fogva minden úgy legyen
Úgy ahogy te gondolod
Én hallgatni fogok terád
Kezedbe leteszem az egész életem
Mindenkor úgy legyen, ahogy mondod
Kezedbe leteszem az egész életem
Letétbe helyezem, hogyha kell
Eldöntöttük ezt a nagy vitát
Nincsenek már szócsaták
Befejeztük jól van, rád hagyom minden gondom
Nélküled én semmit nem teszek
Elfogadom, bármi vár
Hisz minden csak tőled függ már
Kezedbe leteszem az egész életem
Mindenkor úgy legyen, ahogy mondod
Kezedbe leteszem az egész életem
Letétbe helyezem, hogyha kell
1. szólam (férfi):
Kezedbe leteszem az egész életem
Mindenkor úgy legyen ahogy mondod
Kezedbe leteszem az egész életem
Letétbe helyezem, hogyha kell
2. szólam (nő):
Meglátod szép lesz, meglátod jó lesz
Meglátod így lesz neked is jó
Meglátod szép lesz, meglátod jó lesz
Meglátod így lesz jó
3. szólam (barátok):
Így jár aki madár
Ha arra száll, hol csapda várja
Így jársz, kalitka vár
Bezárt világ vár rád
Férfi:
Kezedbe leteszem az egész életem
Mindenkor úgy legyen ahogy mondod
Tőlem azt ne kívánd, hogy egy életen át
Más nőre ne nézzek soha már


Valentin-napra jelent meg Geszti Péter és Péterfy Bori új közös dala, a Csak te meg én, amely a tavalyi sikerszám, a Beléd szerettem, ez van történetének folytatása.
A közönség most új fejezetet kap: a klipben a két előadó „összeházasodik”, a történet pedig ironikus, játékos formában mesél tovább a szerelemről, hűségről és a hosszú távú kapcsolatok realitásáról.
Diszkó a javából – mai csavarral
Ahogy a szilveszterkor megjelent Mindenki legyen rohadt gazdag! a funky hőskorából merített inspirációt, úgy a Csak te meg én is a hetvenes–nyolcvanas évek diszkóvilágát idézi, friss, mai hangzással.
Lépegetős basszus, táncos groove, fülbemászó refrén, vonósok és fúvósok adják az alapot, miközben a dalszöveg tipikus Geszti-fordulatokkal reflektál a mai randikultúrára és generációs különbségekre.
A dal egyszerre romantikus és önironikus
„Megyek hozzád. Hozzám mész. Nyugi, csak az első 20 év a nehéz!” – hangzik el a refrén környékén, miközben az Instagramon felbukkanó fiatal udvarlók és a hűség kérdése is játékos formában kerül terítékre.
Új klip – új fejezet
A klip egy esküvő történetét meséli el, ugyanazzal a humorral és vizuális önreflexióval, amely az előző videót is jellemezte. A menyasszony ezúttal sem eladó – és aki szemet vet rá, az könnyen „kivonódhat a forgalomból”. A történet természetesen happy enddel zárul. A szerzői és alkotói csapat ugyanaz, amely a Beléd szerettem, ez van esetében is dolgozott – a cél pedig egy különleges, folytatásos sorozat megteremtése a hazai popzenében.
Péterfy Bori az MVM Dome-ban is színpadra lép
A Csak te meg én Geszti készülő Poptimista című albumának második dala, és élőben is elhangzik majd 2027. január 30-án az MVM Dome színpadán, a nagyszabású POPTIMISTA koncert-show keretében. Péterfy Bori a meghívott vendégek között érkezik a Dome-ba, így a közönség a közös slágereket arénaméretű látványvilágban, élő hangszereléssel élheti át.