


| Előadó: | Kinopuskin |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Csagabi |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

unatkozó nôre vágyik a badibajnok álma egy nagy nyalóka megvan rá az oka arany cipô türkiz szvetter északkelet skóciából a bébiszitter megérkezett a rákóczi úton láttam ôket elôször elölrôl nézzétek hogy szédeleg két réveteg népbeteg az egyiknek a protein kúra a másiknak egy vágy vitte el az agyát a holdon túlra a bréket senki nem rázta úgy mint ô intô jel volt s mikor feltűnt a képen egy nô a hetedik trombitálás után még egész délután rezegtek a rezek és orkán jött a torkán most meg ezzel a lárva nôvel rázza a kettôhuszas belépôt a mennyországba szól a zene csúcspontján a nosztalgiabál a bárzenész a pincérnônek odakiabál az úszómester meg a csaj mind a ketten a táncparketten bébiszitter és badiboj aberdín mellett egy tanyán két kurva köjök az anyjuk félig indián plusz négy tehén meg baromfi húsz naponta egyszer megy arra busz mesél a csodacsaj csillog a szeme pedig a rádióban ott is szar a zene de ô odakinn rengeteget tanult most már tud mosogatni angolul



A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.
A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.
Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.
A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk
A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.
A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.
A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.
Megérkezett az első fellépők listája
A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.
Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még.
A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.
A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét.