


| Előadó: | Titkolt Ellenállás |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Kima Norbert Raspotnik Ferenc |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Lehullt egy csillag, de van másik helyette
Forgatókönyv szerint tüntethetsz ellene
Egy idegen szól állj már a helyedre
Megírták már az életed előre
Kezedben a fegyver magad ellen fordítod
Azt hiszed jobb lesz ha nem látod a holnapot
De fordísd inkább rossz felé, hisz nem te vagy a bűnös
Ha ő lesz majd a gyorsabb az lesz a te bűnöd
Ne hidd, hogy jön egy fény ami vezet téged
Áljj hát talpra itt neked kell lépned
Ne hidd, hogy jobb lesz, ha nem teszel érte
Állj hát talpra, soha nem lesz vége
Lehullt egy csillag, de van másik helyette
Forgatókönyv szerint tüntethetsz ellene
Egy idegen szól állj már a helyedre
Megírták már az életed előre
Ne hidd, hogy jön egy fény ami vezet téged
Áljj hát talpra itt neked kell lépned
Ne hidd, hogy jobb lesz, ha nem teszel érte
Állj hát talpra, soha nem lesz vége


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.