


| Előadó: | Tengs Lengs |
|---|---|
| Album: | Prosztata Blues |
| Megjelenés: | Keressük! |
| Hossz: | 3:23 |
| Szövegírók: |
S. Nagy István |
|
Pásztor László |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Blues-rock |
| Címkék: | feldolgozás [+] |

Egy kissé másnapos vagyok még
Mert névnapom volt az este
Az utcán lefelé hajoltam
Én nem tudtam mit keresve
És egyszer csak egy női lábat láttam,
Nem örültem, ne gondold
Így szóltam haragosan,
Pardon ez a ke’ pardon ez a kezem volt
Egy kissé másnapos vagyok még
Mert névnapom volt az este
Az utcán csendesen megálltam
Egy kirakaton belesve
És egyszer csak egy férfilábat láttam
Mögötte az italbolt
Azt mondtam haragosan
Pardon ez a ke’ pardon ez a kezem volt
Na de már elég volt a sok lábból
Vár a kicsi szobám
Bebújok, lebújok fehér ágyba
Álom zuhan rám
Hát nyomban indultam kacsázva
A Föld úgy forog köröttem
A falnak támasztott kezemmel
Mint pléh doboz úgy zörögtem
És egyszer csak egy férfifejet láttam
Lábaimnál dorombolt
És így szólt haragosan
Pardon ez a ke’ pardon ez a kezem volt



2026-ban ünnepli fennállásának tizedik évfordulóját a Follow The Flow. Az évfordulót a zenekar egy nagyszabású jubileumi koncerttel ünnepli meg a Budapest Parkban, 2026. május 23-án.
Tíz év, egy történet, egy felejthetetlen este
A zenekar olyan slágerekkel írta be magát a hazai popkultúrába, mint a Nem tudja senki, az Érdekemberek, a Szélcsend, vagy épp a Maradok távol. Az elmúlt tíz év alatt több nagylemezt és több száz felejthetetlen koncertet tudhatnak maguk mögött.
Follow The Flow-dalszövegek itt.
- A zenekar 2016-ban alakult, én csak ’17 végén csatlakoztam. Ahonnan indultunk és ahol most vagyunk az merőben más, de 10 év alatt nem csak a zenekar, hanem minden ember változik - fogalmazott
- Ha az elmúlt 10 évre visszagondolok, nem tűnik annyira soknak, de ha úgy nézem, hogy ez ugyanannyi idő, mint például egy ’90-es évtized, akkor egészen másképp fest a dolog. Ha tíz évvel ezelőtt lepergették volna előttem, hogy ez vár ránk, örömmel aláírtam volna. Hálás vagyok mindenkinek, aki velünk volt - tette hozzá BLR.
A klubszínpadoktól az ország legnagyobb fesztiváljaiig vezető útjuk során mindvégig megőrizték azt az egyedi hangzást és őszinte energiát, amely miatt a közönség az első pillanattól mellettük áll.
A jubileumi koncert igazi időutazás lesz
A zenekar pályájának legemlékezetesebb pillanatai, régi kedvencek és új dalok is felcsendülnek majd.
- A szülinap mindig különleges. Megreformáljuk a koncertműsort, rengeteg meglepetéssel készülünk, új dalokkal, és szeretnénk megköszönni a közönségnek ezt a 10 évet. Izgalmas év lesz - részletezte
Fotók: Follow The Flow