


| Előadó: | After Classes |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Braun László Sebestyén Balázs |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

[Verse1]:
Jennifer was a girl
she was growin' up as an orphan
her father raped her mother
and her mom died after she
came into the world
[Pre-Chorus1]:
and Jennifer was always lonely
and she was loved by nobody
but one day Jennifer left this world
[chorus]:
her soul is flying far away
she never cares about next day
she gave up all the dreams and fights
she may comes back, but never tries
[Verse2]:
when she was young she took
drugs and drunk a lot of pot
after she got to know a boy it seemed so bright
but the boy beated her every night
he has raped her and she got
pregnant by that guy
[Pre-Chorus2]:
and Jennifer was always sad
and she thought life was so crap
but one day Jennifer left this world
[Chorus]
[Verse3]:
her baby died of abortion
since than she didn't know her illusions
she was disillusionment and hated this place
she was sad and had no dreams
[Chorus]



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala