


| Előadó: | Mészöly Katalin |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Innocent Vincze Ernő Benedek András |
|
Sárközy István |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | daljáték |
| Címkék: | Keressük! |

Néha úgy fáj az árva magány
Vágyik a szívem a párja után
Dallal is hívnám mint a madár
Mégis oly' társtalan, elfut a nyár
Hajnali szélben ring a kalász
Szívemre könnyen rá nem találsz
Bárhogyis kérnéd azt felelem:
Nincsen ott csók ahol nincs szerelem
Mert kinek épp csak egy csók tüze kell
Szívemet az sesem érheti el
Majd aki úgy szeret mint soha mást
Holtomig állja a hű kézfogást
Más nekem nem kell, más nem elég
Majd megtalálom azt a legényt
Szép szeme rám néz mást sose lát
Két szeme kék mint a búzavirág
(zene)
Majd eljön egyszer szívem után
Jobb nekem addig az árva magány



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN