dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Tajtiboy: Úgy fáj

Tajtiboy - Úgy fáj

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Tajtiboy
Album: Keressük!
Szövegírók: Tajti Viktor
Sárközi Róbert
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 7712 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Úgy fáj

Vers 1:

Mindenen sírtunk,
Mégis elváltunk oly könnyedén
Csak a szerelem éltet
És mi mégis szállunk az ég felé
Oly gyönyörű érzés
Mikor folyton arra gondolok
Hogyan legyünk mi, ketten boldogok

Refrén:

Úgy fáj, úgy fáj , fáj a szerelem
Csak menj, csak menj
Soha nem jössz vissza édesem
Úgy fáj, úgy fáj, fáj a szívem
Most már most már
Nem leszel mindig mellettem

Vers 2:

Jó lenne majd
Mikor újra veled ébrednék
És a szívem fáj
Mégsem jössz már én felém
Magányosan élek
Gondolok a gyönyörű napokra
De már nem vagy
Vissza sírlak azóta

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

King Crimson-dalok Budapesten, Steve Vai játékával: jön a BEAT zenekar

A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra. 





2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.



King Crimson-dalszövegek itt.


A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.


A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem 


az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.


A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar


Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős. 




Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.


2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.  

 


Fotók: BEAT/Live Nation Magyarország

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás