Előadó: | Heaven Street Seven |
---|---|
Album: | Budapest Dolls |
Megjelenés: | 1998 |
Hossz: | Keressük! |
Szövegírók: |
Kovács Ákos Szűcs Krisztián Németh Róbert Szűcs B. Krisztian Kovács ákos Tamás |
Orbán Gyula Szűcs Krisztián Balczer Gábor Németh Róbert |
|
Kiadó: | Magneoton |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
azt álmodtam múlt éjjel,
hogy nem is vagyok már
elég hülye érzés,
úgyhogy gondoltam, hogy jár
mellé valami filmzene is,
hogy tényleg jó legyen
emlékszem hogy szólt valami
de kiment a fejemből
teljesen
mikor azt hittem, hogy felkeltem végre
mert szóltak hogy a villanyom égve
maradt nem is vettem észre,
hogy úgy maradtam egészen
nem tudtam, csak sejtettem,
hogy mi az a lemez amit feltettem
már nem emlékszem, de nem volt rossz
csak nem jut eszembe
vagy talán most?!
mi az a mi szólt?
hip-hop mjúzik!
A Nemzeti Filmintézet gyártási támogatásával folytatódhat a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés vígjáték Törőcsik Franciska és Ember Márk főszereplésével.
Demjén Ferenc-dalszövegek itt.
A Hogyan tudnék élni nélküled? 2 (munkacím: Mindig ugyanúgy) című film gyártására 1,3 milliárd forint támogatást szavazott meg az NFI Filmszakmai Döntőbizottsága.
A Hogyan tudnék élni nélküled? 2. története az első rész folytatása lesz, ami pár évvel később játszódik. A film forgatása augusztusban kezdődik és várhatóan 2026-ban kerül majd a mozikba.
A Kirády Attila producer vezetésévél Goda Krisztina és Kormos Anett forgatókönyvéből, ezúttal Dyga Zsombor rendezésében készülő filmben Törőcsik Franciska és Ember Márk mellett Márkus Luca, Marics Peti, Kovács Harmat, Kirády Marcell, Trill Beatrix lesz látható a legjobb Demjén-slágerek kíséretében.
A Hogyan tudnék élni nélküled? minden nézettségi rekordot megdöntött
31 hete van műsoron, és a rendszerváltás utáni legnézettebb magyar film lett a hazai mozikban.
A nézettség rekord mellé bevétel rekord is társult: csak a magyarországi mozijegyeladásból befolyt bevétel eddig több mint 2 milliárd forint volt.
A film külföldi moziforgalmazásban is látható, és hátra vannak még a tévé- és streamingbevételek.
Az 1994-ben játszódó film egy felejthetetlen nyári balatoni történetet mesél el, a film zenéjéről Demjén Ferenc csapata - Menyhárt János zenei producer, Subecz Tamás zenei rendező és Rózsa István, a Demjén menedzsment vezetője - gondoskodott.
Fotók: InterCom