dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Keresztény ifjúsági dalok: Uram, tehozzád futok

Keresztény ifjúsági dalok - Uram, tehozzád futok

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Keresztény ifjúsági dalok
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Miről szól a(z) 'Uram, tehozzád futok' dalszöveg ?
Ez a szöveg egy hívő ember imáját és szeretetét fejezi ki Isten és Jézus iránt. Az első versszakban az illető Istenhez fordul segítségért és közelségéért, jelezve, mennyire szüksége van rá. A második versszakban pedig a reményéről és az Isten igazságának hirdetéséről szól, továbbá arról, hogy dalát mint áldozatot kínálja fel. A végén pedig kifejezi mély szeretetét Jézus iránt. A szöveg alapvetően a hívők reményét, hitét és szeretetét tükrözi Isten felé.
Nyomj egy like-ot ha tetszik ez a rovat!
Megtekintve: Ma 3, összesen 62970 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Uram, tehozzád futok

Uram Tehozzád futok, élő vízre szomjazom,
Közelséged, ó mily jó énnekem.
Kérlek, ne menj el tőlem, légy mindig segítségem,
Úgy kívánlak Téged, Istenem.

Én pedig szüntelen remélek, egyre jobban dicsérlek,
Ajkam beszéli a Te igazságodat.
Hadd legyen most a dalom jó illat oltárodon,
Nagyon szeretlek Téged, Jézusom.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Hogyan tudnék élni nélküled? jön a zenés vígjáték második része

A Nemzeti Filmintézet gyártási támogatásával folytatódhat a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés vígjáték Törőcsik Franciska és Ember Márk főszereplésével.


Demjén Ferenc-dalszövegek itt.



 

A Hogyan tudnék élni nélküled? 2 (munkacím: Mindig ugyanúgy) című film gyártására 1,3 milliárd forint támogatást szavazott meg az NFI Filmszakmai Döntőbizottsága.

 

A Hogyan tudnék élni nélküled? 2. története az első rész folytatása lesz, ami pár évvel később játszódik. A film forgatása augusztusban kezdődik és várhatóan 2026-ban kerül majd a mozikba.

 

A Kirády Attila producer vezetésévél Goda Krisztina és Kormos Anett forgatókönyvéből, ezúttal Dyga Zsombor rendezésében készülő filmben Törőcsik Franciska és Ember Márk mellett Márkus Luca, Marics Peti, Kovács Harmat, Kirády Marcell, Trill Beatrix lesz látható a legjobb Demjén-slágerek kíséretében.



 

A Hogyan tudnék élni nélküled? minden nézettségi rekordot megdöntött


31 hete van műsoron, és a rendszerváltás utáni legnézettebb magyar film lett a hazai mozikban. 


A nézettség rekord mellé bevétel rekord is társult: csak a magyarországi mozijegyeladásból befolyt bevétel eddig több mint 2 milliárd forint volt.


A film külföldi moziforgalmazásban is látható, és hátra vannak még a tévé- és streamingbevételek.



 

Az 1994-ben játszódó film egy felejthetetlen nyári balatoni történetet mesél el, a film zenéjéről Demjén Ferenc csapata - Menyhárt János zenei producer, Subecz Tamás zenei rendező és Rózsa István, a Demjén menedzsment vezetője - gondoskodott.



Fotók: InterCom

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás