dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Aurora: Minden szép

Aurora - Minden szép

off off off off off
Nincs karácsony
Előadó: Aurora
Album: Nincs karácsony
Megjelenés: 1996
Hossz: 0:00
Szövegírók: Pusztai Zoltán
Zeneszerzők: Víg László (Vigi)
Pozsgay János (Galacs)
Kiadó: Aurora Records
Stílus: Punk Rock
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 9363 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Minden szép

jó irányba halad minden
mitol legyen rossz kedvem
tele az üzlet senki se tüntet
nem tart be senki nekem
nézem az árut
szívom a levegot
nem súg be a besúgó
folyik a folyó repül a repülo
minden szép minden jó

minden szép minden jó
nem súg be a besúgó
minden szép minden jó
bemondta a rádió

jó irányba lejt a lejto
a felhok fölött kék az ég
dallamkürt szól
nyugati a mento
miért lennék levert még
szabadság van fűben fában
ömlik a csapból a boldogság
nyugodt az este nem vág fejbe
hogy nincs a vaságyon szalmazsák

van mit ennem szemem se rebben
ha néha egy szögre ráharapok
fo hogy a sörbe
nem tesznek brómot
véletlenül se a doktorok
sok szép bogár sétál a kezemen
élvezem az életet fenékig
a kényszerzubbonyt valakik rajtam
naponta tisztára kefélik

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A Papa Roach megrengeti a Budapest Parkot is, a Trivium az előzenekar

A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.







Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora. 


A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja


A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál. 


Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben. 


A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.

 

A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre. 


Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban


A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.



Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg

 

A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.

 

 

Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás