dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Apostol: Nyújtsd a kezed

Apostol - Nyújtsd a kezed

off off off off off
Boldogság sziget
Előadó: Apostol
Album: Boldogság sziget
Megjelenés: 2004
Hossz: 2:58
Szövegírók: Pintér Mihály
Zeneszerzők: Németh Zoltán
Kiadó: Tom-Tom Record
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 18271 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Nyújtsd a kezed

Ref:
Nyújtsd a kezed,
Egy sor kell neked
És néhány haver
Így 20 év felett!

Képen vágott reggel egy hangulat
Jó a kedvem és ez mar estig így marad!

Ref:
Kérlek nyújtsd a kezed...

Elég legyen a bánatból, elég legyen a gondokból
Hogy mi kell neked majd megmondom,
Csak figyelj rám haver!

Ref:

A gyűlölet az bizony nem sokat ér,
Hat add el hogyha tudod néhány garasért.

Ref:
Gyere nyújtsd a kezed...

Nem art,
Egy sor és egy csók.
Nem kell más!
Egy dal és egy tánc.
Nem kell más!
Egy sor és egy csók.
Nem kell más!
Egy dal és egy tánc.
Nem kell más!
Egy gyönyörű éj.
Nem kell más!
Na mi kell meg?
Nem kell más!
Kéne meg 1 szép lány!
Nem kell más!
Egy kis ház ha bent van az a kislány!
Nem kell más!
Kerek ezer evet!
Meg vagy ezer evet!
És csuda jó az élet!
Csuda jó az élet!
Köszönjük az Úrnak!
Köszönjük az Úrnak!
Csuda jó kedvem el nem hagy!
Csuda jó kedvem el nem hagy.
Ha ennyit kerünk
Ennyit kerünk
Megkaphatjuk
Megkaphatjuk mar!

Elég legyen a bánatból, elég legyen a gondokból
Hogy mi kell neked majd megmondom,
Csak figyelj rám haver!

Ref:

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Zanzibar és Rómeó Vérzik egy estén az Akvárium Klubban

Szó sincs retróról, de mindenképpen hangos időutazás a kétezres évek hazai könnyű-rock alapvetéseit egy színpadon látni.






A populárisabb Zanzibar nemrég múlt 25 éves, a vérbeli rock ’n roll brigád, vagyis a felvidéki Rómeó Vérzik pedig kereken három évtizedet ünnepelt novemberben. És bár a starttól mindkét csapat esetében évtizedek teltek el, tagok távoztak és érkeztek, gitárok törtek, meg aranylemezekkel telt meg a fal, egy valami nem változott: a zenéjük őszintesége.


- Nem vagyok az a típus, aki a múltba réved és azon töri a fejét, mit rontott el.. Soha nem függtünk senkitől, és ez adott nekünk igazi szabadságot 


- mondta a Rockstar Magazinnak a Rómeó Vérzik frontembere, Koppány, amikor arról kérdezték, lenne-e olyan 30 év távlatából, amit mai fejjel másképpen csinálna. 




Persze ha szabadságról meg hitelességről van szó, ahhoz Terecskei Ritáéknak is lesz pár szava, hiszen hiába változtak az idők az alakulásuk óta, ők az elmúlt – már több mint - negyed században kitartottak amellett az őszinte rockvonal mellett, amivel 1999 januárjában legendásan útnak indultak, hogy 


olyan slágerek adjanak a hazai könnyűzenének, mint az Igazi nevem, vagy az Ádám keresi Évát és a Szerelemről szó sem volt. 


Zanzibar-dalszövegek itt.


Nem csak nosztalgia várható, hanem ugrálós-éneklős rockbuli is készül


Már csak azért is, mert a Rómeó Vérzik Koppánya kis kényszerpihenője után az Akvárium színpadán tér vissza a fővárosba, hogy még az eddiginél is nagyobb energiával csapjon a húrok közé, legalább annyira pörgős nótákkal, mint 


Az Ördög, az Isten, az Élet és a Halál, a Keleti rock és roll, a Kiskakas pedig pláne, hogy nem maradhat le a setlist-ről.

 

Rómeó Vérzik-dalszövegek itt.


A két zenekar amúgy még sosem turnézott együtt, úgyhogy ez a mostani, március 7-i koncert igazi hazai rocktörténeti különlegességnek számít majd.

 


 

 

Kiemelt kép: Zanzibár

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás