


| Előadó: | 100 Folk Celsius |
|---|---|
| Album: | Miki Manó kedvencei |
| Megjelenés: | 1995 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Orbán József |
|
Heilig Gábor |
|
| Kiadó: | 64450 |
| Stílus: | Country |
| Címkék: | érzelmes, gyerek, remény, szerelem, szerelmes, várakozás [+] |

Két lufi száll az égen,
Együtt repülnek régen,
Lentről a gyerekek nézik,
Hogy szállnak egész az égig,
Refrén:
Mert egy lufi nem lufi,
két lufi jó buli,
Míg egyik a másikra vár.
Egy lufi nem lufi,
Két lufi jó buli,
Két lufi vígan száll.
Az egyik Lufira festve,
Egy szőke kislány fejecske,
A másikon egy kisfiú kép,
csak együtt igazán szép,
Refrén...
Lentről már alig látszik,
A két lufi a széllel játszik,
Örökre együtt lesz már,
A fiú lufi, s a lufi kislány,
Refrén ×2...



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN