dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Nyári Károly: Nem kell más

Nyári Károly - Nem kell más

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Nyári Károly
Album: Keressük!
Szövegírók: Bende Nagy János
Zeneszerzők: Bende Nagy János
Kiadó: Keressük!
Stílus: sláger, pop
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 10996 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Nem kell más

Úgy fáj, hogy elmentél tőlem
Úgy fáj, hogy nem vagy velem
Most nem tudom, hogy mit tegyek
Merre menjek, hol keresselek?

Nem kell más, nekem így voltál jó
Legyen ez a dal búcsúszó hozzád
Ha volt is más, nekem nem számít már
Hidd el, én nem hibázom többé már
Vágyom rád

Még fáj, úgy kínoz egy emlék
Még fáj, úgy mennék feléd
Nézd, átsírom az éjszakát
Mégsem mondom, hogy nincs tovább

Tudom néha volt olyan,
hogy nem figyeltem rád
Hidd el én is meg tanultam,
nem hibázom már
Ha visszahúz a szíved engem,
mindig megtalálsz
Gondolj rám, ha döntesz majd,
és szeress úgy, mint rég

Nem kell más, nekem így voltál jó
Ne legyen ez a dal búcsúszó hozzád
Gondolj majd rám
Ha volt is más, nekem nem számít már
Hidd el, én nem hibázom többé már
Vágyom rád

Nem kell más, nekem így voltál jó
Ne legyen ez a dal búcsúszó hozzád
Gondolj majd rám
Ha volt is más, nekem nem számít már
Hidd el, én nem hibázom többé már
Vágyom rád
Gondolj rám

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Lil Frakk bejelenti új lemezét a Melegítő című dallal és klippel

„Tovább állsz, én meg csak állok, megtanulok boldog lenni nélküled”

 

Lil Frakk új dallal és régóta első klipjével jelentkezik, melyek nemcsak a közelgő nagylemezét vezetik fel, de visszacsatolnak a tavasszal megjelent stúdióalbum önterápiás korszakára. A „Melegítő” című track szól mindarról, mi marad a Happy End harmadnapján, azaz egy kapcsolat után, és hogyan lehet továbblépni, amikor még semmi sincs rendben.


Lil Frakk-dalszövegek itt.



 

A ’Harmadnap’ című érkező LP a ’A Happy End Után Is Van Másnap’ lemez közvetlen folytatása vagy, ahogy Frakk mondja: „B-oldala”.

 

- Ezt a dalt akkor írtam, amikor elköltöztem a 16. kerületi lakásomból és újból talpra álltam, egyedül, ezt már az új helyen raktam össze. Az új lemez továbbviszi azt a processzálós, traumafeldolgozós vonalat


- fogalmaz Lil Frakk.



 

A „Melegítő” ebből az ívből hozza a legfrissebb pillanatot


Lassan hömpölygő pop-rap, szívszorító nyitottsággal és meglepően fülbemászó refrénnel. Szövegeiben Frakk ismét tűpontosan találja el a generációja által átélt, de kimondatlan érzéseket:

„Tovább állsz, én meg csak állok, megtanulok boldog lenni nélküled" - hangzik el a dalban, amitől egyszerre ráz ki a hideg és csorog le a nyárvégi melegítőn a késő szeptemberi eső.



 

A „Melegítő” vizuálisan is erős


Frakk hosszú idő után új videóklippel jelentkezik, amely a dal megjelenésével egy időben érkezik. A klip visszafogott, érzelmes, és egyetlen női szereplő köré épül.

 

Lil Frakk mára a magyar alternatív hiphop egyik legtudatosabb alkotója


A 2019-es indulás óta végigjárta a punchline-os önirónia, a klubhős lét, majd az önismereti önfeltárás útját. A „Honnan a név” után megjelent ’Innen a név’ lemez korszakzárás volt, ’A Happy End Után Is Van Másnap’ viszont már egy terápiás napló. A WaTa, Kapitány Máté és DOÓR produceri támogatásával készült anyag több mint egymillió lejátszást generált öt hónap alatt, olyan vendégekkel, mint bongor, Filo, Mehringer vagy Lusta Geri.

 

Lil Frakk zeneileg sosem volt ennyire sokszínű


Pop, trap, drum and bass, house, rock – amiben működik a sztori, ott megszólal. Frakk ráadásul nemcsak előadóként, de házigazdaként is aktív: szeptember 14-én indult a Sávlekötő Backstage, ahol minden héten más előadó koncertjébe és másnapjába kíséri el a nézőket. 


Fotók: Lil Frakk hivatalos

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás