


| Előadó: | Titkolt Ellenállás |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Kima Norbert Szűcs Márton Cseresznye György Nyitrai Zoltán |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Hűség, a becsület, az erkölcs, a hit
Rég nem számítanak semmit
A bűn lett az erény a rossz lett a jó
Én tudom, mire kötelez a 14 szó
Ref.:
Ameddig bírom, és élni láttok
A végsőkig ellenállok
Túl a hosszú éveken
Ha elkezdtem, hát befejezem
Az utat, amiről nem tér el
Akit igaz hit vezérel
Ember látja, nem hiszi el, hogy lehet
A bűn lett az úr minden felett
Ellen sem áll a hatalmába kerít
A gyenge a végén mindent elveszít
Ref.:
Ameddig bírom, és élni láttok
A végsőkig ellenállok
Túl a hosszú éveken
Ha elkezdtem, hát befejezem
Az utat, amiről nem tér el
Akit igaz hit vezérel
Bal lib mocsok, beteges másság
Ellenük vagyok, mutatom, hogy lássák
Az árják rendje még mindig bennem lakik
Törvényem száma a 88-adik.
Ref.:
Ameddig bírom, és élni láttok
A végsőkig ellenállok
Túl a hosszú éveken
Ha elkezdtem, hát befejezem
Az utat, amiről nem tér el
Akit igaz hit vezérel


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.