


| Előadó: | Mester Tamás |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Mester Tamás Coburn David Scott |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Open your eyes and you feel like you're blind,
Close them then you would see,
Visions of more than just what we are,
Pictures of what we could be.
But as you sleep, here in my arms,
There's something you'll never know
That I'll be gone...
Dream on, dream on tonight (my baby)
Dream on, sweet things, sleep tight
(wake with the morning light)
Stolen moments, love feels frozen in time,
Love is forever tonight.
I always leave before love leaves me first,
Won't see through to the end.
Don't fall too hard, baby, don't fall in love
Cause I'll just leave you again.
Don't want to hurt you, mean you no harm,
Don't mean to break your heart
But I'll be gone...
Dream on, dream on tonight (my baby)
Dream on, sweet things, sleep tight
(wake with the morning light)
Stolen moments, love feels frozen in time,
Love is forever
Shaking hands with morning,
Sky shining orange and blue.
Gunning down the highway,
Ain't no way to fly away,
With head so fell of thoughts of you.
Dream on, dream on tonight (of my baby)
Dream on, dream on, take flight
(drive in the morning light)
Stolen moments, love feels frozen in time
I know love is forever tonight
I know love is forever tonight



Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek.
A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.
Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.
Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg.
A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.
Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.
A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek.
A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez.
Az új lemezről már két számot ki is adtak
Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.
A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak
Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.
A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.