


| Előadó: | Nepenthes |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Szép szomorú szemeid mögött
zaklatott, ideges álmok.
Hidegen és idegen virágzó
jégcsap virágok.
Nem akarod látni,
nem akarod hinni,érezni
azt ami jó,
teremteni akarsz egy álmot
az összetört pillanatokból.
Sorsod könyvét te írod,
de mások olvassák.
Ha gyûrött is papírod,
csak szépet alkossál.
Hisz mélyen ott ég tovább,
hamu mélyén forró a láng,
páncélba zárt vad parázs
gyilkos szerelemvarázs
A tudat a válaszra vár
széttépett lelkem darabján
könnyeim a komor falakat mardossák.
Valamit halkan súgnál,
csak nevetek rajtad most már,
hamis mosolyod másra szórhatod már.
Nem érdekel
kivel mit teszel,
engem úgy is véd a magány.
Nem érdekel
ki mellett ébredsz fel, csak néha gondolok rád.
Nem kérdezed meg mástól,
mi bánt?
csak magadat nézed.
Soha senkinek nem mondtad,
ne félj, nem hagylak el téged.
Az utadat járod te is és én is azt csinálom,
é s beszélgess vagy üvölts a holddal,
ha néha hiányzom.



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala