


| Előadó: | Roy és Ádám Trió |
|---|---|
| Album: | Fullánk |
| Megjelenés: | 2005 |
| Hossz: | 3:51 |
| Szövegírók: |
Harmat Gábor Kohánszky Roy Kohánszky Rajmund |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | BMG Hungary |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Messziről jöttél, olyan régen itt voltál
Csak a semmiből szöktél, nálam landoltál
Messziről jöttél és úgy is szólt a hang
El se hittem még, de tudtam, hogy Te vagy
Kis hős űrhajós most már jó kezekben vagy
Kis hős űrhajós én foglak!
Messziről hoztak, vagy három ajtón át
Még meg sem kaptalak már úgy vigyáztam Rád
Olyan messziről jöttél, pont olyan voltál
Kócos marslakó lennél, de mire is gondoltál
Kis hős űrhajós most már jó kezekben vagy
Kis hős űrhajós én foglak!
Ez az első kép, ami készült ott Rólad
Hiába eltűnt rég, mégis gondolok rá, hogy így volt
És így lesz már, így lát majd Apád
Míg itt van, s rám nem vár a messzi táj ahonnan jöttél Fiam!
Messziről jöttél, még nem is fogtam fel
A gyermekem lettél és most kezdődik el
Messziről jöttél messze van még most
De feléd is fúj a szél majd egy kis űrhajóst
És megérted majd miért mentél át itt mindenen
Megérted majd miért volt minden
De az első kép, ami készült ott Rólad
Hiába eltűnt rég, mégis gondolok rá, hogy így volt
És így lesz már, így lát majd Apád
Míg itt van, s rám nem vár a messzi táj ahonnan jöttél!
Az első kép, ami készült ott Rólad
Hiába eltűnt rég, hidd el így látlak mindig Fiam!



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN