


| Előadó: | Cairo |
|---|---|
| Album: | Fordult a kocka |
| Megjelenés: | 2015 |
| Hossz: | 3:21 |
| Szövegírók: |
Skinti Csaba Sándor Skinti Csaba |
|
Skinti Csaba Sándor |
|
| Kiadó: | Skinti Csaba Sándor (SCSS33C25) |
| Stílus: | Dance |
| Címkék: | éjszaka, érzelmes, romantikus, szerelmes [+] |

verse 1.:
Hol jársz, mért nem vagy velem,
meddig tart, hogy újra érezzem?
Hidd el, várom már nagyon
És a szívem ajtaját nyitva hagyom.
Te lehetsz, aki ma belép,
Akit a szívembe zárok, ha addig elér.
Mondd hát, mondd hogy mit akarsz!
C'est la vie! Ma mindent megkaphatsz!
ref.:
Fogd a kezem, ma éjjel húzz magadhoz!
Tiéd lehet a szívem, ha úgy akarod.
Belehalok, hogyha átölelsz,
ha átölelsz.
verse 2.:
Neked adok egy őrült éjszakát,
Cserébe nem kérek tőled semmi mást:
Vigyázz rám! Látod, gyenge vagyok,
karodba bújva ébren is álmodok.
Te lehetsz, aki hozzám ér,
Akit a szívembe zárok, ha addig elér.
Gyere már, kínoz a vágy,
Hidd el végre: nem kell senki más!



A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.
A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.
Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.
A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk
A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.
A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.
A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.
Megérkezett az első fellépők listája
A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.
Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még.
A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.
A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét.