


| Előadó: | United |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Romhányi Áron Szabó Ágnes Pély Barnabás |
|
Pély Barna |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Hidd el élvezem , hogy játszol,
hogy nem jössz túl közel, csak mindig úgy teszel,
több kell, megzavartál párszor,
megküzdöttem én már bőven mindenért.
A húr is szakad ha túlfeszül, lassan más név is felmerül s ha hívnak lehet hogy elmegyek mert nem jó egyedül…
Van igen vagy nem, végre dönteni kell, mire várnál még az élet így rohan el ,
De ne mondd hogy kell mire jó ez a harc csak is az vár rád, amit te is akarsz
Hidd el rég volt már az első ,
meddig játszunk még, ennyi épp elég,
döntsd el pont legyen vagy vessző ,
kell-e folytatás vagy jöjjön inkább más.
A húr is szakad ha túlfeszül, lassan más név is felmerül s ha hívnak lehet hogy elmegyek mert nem jó egyedül…
Van igen vagy nem, végre dönteni kell, mire várnál még az élet így rohan el ,
De ne mondd hogy kell mire jó ez a harc csak is az vár rád, amit te is akarsz
Valamiért jó nekem az a játék volt csak váz, de hamarosan nélkülem, s máshol kell, hogy játssz, sok volt már!
Döntsd el végre!



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi