dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Kispál és a Borz: Köszönöm, köszönöm

Kispál és a Borz - Köszönöm, köszönöm

off off off off off
Turisták bárhol
Előadó: Kispál és a Borz
Album: Turisták bárhol
Megjelenés: 2003
Hossz: 3:38
Szövegírók: Lovasi András
Zeneszerzők: Lovasi András
Kispál András
Kiadó: Universal Music Kft.
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 15373 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Köszönöm, köszönöm

Áldott a kéz ami magához hajlít
Kibontott ölébe nyomja a fejem
Másnap a tv-ben megnézem, hogy volt
És szemmel láthatóan jólesett nekem

Köszönöm Tv , hogy láttam
Egy embert akinek nálam
Rosszabbul megy, így tudom
Csinálni tovább és anyám is büszke rám

Mint egy kocsi amiből szemetet dobálnak
Egyfolytában, olyan mögöttem az út
Boltba kaptam majdnem olyat
Mint én csak extrás és nem üt meg csak úgy

Köszönöm Tv , hogy láttam
Embereket, akiknek nálam
Lárvaszerűbb az arca
És hát meg van akadva szívükben a grúúúúv

Aki baszik asziszi, hogy erősebb kutya,
De nem is, mert a gyengébb is, mert azt basszák
Unottan piszkálgatom a megkínzott bármit
Hű de jó messze van a magasság (- gos ég)

Köszönöm tv, hogy láttam
Embereket, akiknek nálam
Rosszabbul megy, és bátran
Hibázom el, már úgyis elhibáztam

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Megjelent Becca új dala és videóklipje – itt a „Fellegvár”

Becca új dala, a „Fellegvár” Házasság első látásra műsor egyik legemlékezetesebb pillanatából született.

 

 


 

Megjelent az énekesnő, Becca legújabb dala, a Fellegvár, valamint a hozzá készült videóklip, amely különleges érzelmi lenyomata a Házasság első látásra című műsorban átélt időszakának. 




A nézők még emlékezhetnek arra a jelenetre, amikor Becca és televíziós férje, Horváth Zsolt közösen zenét írnak, majd bemutatják a többi házas előtt a felvételt a finálé közeledtével – ennek a pillanatnak a gyümölcse most hivatalosan is debütált.

 

A Fellegvár a műsor forgatása alatt született, amikor a pár egy közös feladatként kapta, hogy írjanak együtt egy dalt, remélve, hogy a zene segít közelebb hozni őket egymáshoz.

 

„Nemrég mentem férjhez – első látásra – és abban bíztunk, hogy a közös alkotás segít megtalálni a közös hangot. Akik látták a műsort, tudják, hogy ez a történet nem egy happy enddel zárult. Emiatt 


a dal sem lett vidám vagy bulis hangulatú – sokkal inkább egy lírai, balladás hangvételű szám, amiben végig ott vannak a magasságok és mélységek, amiket a műsor alatt átéltem”


– meséli Becca.



  

A felvétel egy korszak lezárása is egyben számára


Miközben nagyon személyes tükre annak az érzelmi utazásnak, amelyet a műsor hat hete alatt megélt. A dal szerzői Becca és volt férje, Horváth Zsolt, a végső zenei és produceri munkát pedig Adeno jegyzi.

 

Zeneileg a Fellegvár egy érzelmekre épülő, bensőséges világot hoz


A hangsúly a szövegen és az őszinte előadásmódon van: Becca szándékosan került minden túlzott díszítést, hogy az érzések magukért beszélhessenek.

 

A frissen megjelent videóklipben Becca a természet segítségével meséli el azokat az érzelmi állapotokat, amelyek végigkísérték a műsorban töltött időszakot.

 

„A természetes ösztön, a szeretet és a tisztelet vezérelt, ezért úgy döntöttem, hogy a négy elem – a föld, a víz, a levegő és a tűz – segítségével fejezem ki mindazt, amit átéltem” – mondja az énekesnő.


Fotók: Becca

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás