dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Fekete Vonat: Egy nyár éjszaka

Fekete Vonat - Egy nyár éjszaka

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Fekete Vonat
Album: Keressük!
Szövegírók: L. L. Junior
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Miről szól a(z) 'Egy nyár éjszaka' dalszöveg ?
Egy nyári éjszakán találkoztak egy parkban, ahol romantikus pillanatokat éltek át egymással. A kapcsolatuk néhány hónapig tartott, míg a fiú meg nem látta, hogy a lány egy másik fiúval csókolózik. A lány hűtlensége mély fájdalmat okozott a fiúnak, aki kétségbeesetten próbálta megérteni, miért nem volt neki elég. Azóta a fiú elfelejtette őt, és továbblépett, de a lány visszatért, hogy megpróbálja újrakezdeni a kapcsolatukat. A fiú azonban nem tudja megbocsátani a megcsalást, és nem érdekli többé a lány szerelme.
Nyomj egy like-ot ha tetszik ez a rovat!
Megtekintve: Ma 1, összesen 74571 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Egy nyár éjszaka

Egy nyár éjszaka történt,
mikor egy parkban láttalak.
Nem ismertelek én még,
de már éreztem azt:
ha meg csókolnál,
viszonoznám azt úgy,
hogy soha nem feleded el,
milyen egy igazi csók!

Az éj leszállt.
A csillagok égtek,
hozzám simulva csókoltál!
Az éj leszállt, és akkor azt ígérted,
hogy soha nem hagyjuk el egymást.

Pár hónappal később,
azt hittem minden rendben van,
de én kiszúrtalak fentről,
de mással láttalak.
Megcsókoltál egy fiút lenn az utcán.
Nem tudod, mekkora fájdalmat okoztál.

Mondd, miért volt így?
Mitől volt jobb az a másik?
Mért nem voltam neked elég?
Mondd, miért?

Így törént, a szerelem velem játszik,
hiába másként szeretném!

Ez már egy éve történt.
Azóta nem gondolok rád.
Hív az élet, mennék.
De hadd várjon a világ.
Azóta téged elfeledtelek rég,
mostanáig, míg vissza nem jöttél.

Hiába szólsz, mindegy, bármit gondolsz.
Megcsaltál és nem szeretlek már.
Hiába sírsz, érezd, milyen érzés,
a szerelmed nem kell már rég.
Hiába szólsz, mindegy bármit gondolsz.
Megcsaltál, és nem szeretlek már.
Hiába sírsz, érezd milyen érzés,
hogy a szerelmed nem kell már rég!!!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

2026-ban is lesz TÁBOR Fesztivál! Itt vannak az első fellépők

A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.






A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.


Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.


A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk


A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.


A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.


A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.




Megérkezett az első fellépők listája


A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.


Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még. 


A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.


A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét. 


 


Fotók: Tábor Fesztivál

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás