


| Előadó: | Árnyak |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Papp István Molnár Róbert |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ha már a múlt nem jön újra el,
Jövő meg nem lesz,
Legalább a mából legyen mire
Vissza emlékeznem.
Ölelj úgy, hogy ne feledjelek,
Nézz belém mélyen,
Szoríts, hogy szép emlék legyél,
Örök álom a mélyben.
Hiába sírsz, elmúlik minden.
Az emlék marad úgyis minden kincsed.
Légy szép még,
Légy mámor,
Légy emlék,
Had fájjon!
Ha már a múlt csak egy kép marad,
A holnap meg nem lesz
Olyan szabad és tiszta már,
Mint régen a lelkem.
Ha már a jelen csak arra jó,
Hogy a múltam éljem,
A mából had vigyek tovább
Valami emléket.



A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.
Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora.
A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja
A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál.
Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben.
A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.
A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre.
Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban
A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.
Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg
A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.
Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország