


| Előadó: | BülBüls |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Demeter Géza |
|
Demeter Géza |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ma reggel éppen kitakarítottam a szívem,
egy polcon ott voltál, egy régi képen nevettél nekem.
És akkor felhívtál és azt mondtad, találkoznál velem,
mozi után megvárnál, hogy rámtaláljon újra a szerelem.
Jégkrémet ettünk és ragyogott az ég.
Futottunk a parton, és ami belefér,
szerettük egymást, mint a filmeken
minden rendben van.
Rendbe tettem az összes dolgomat,
még a vén eperfa lombja is bólogat.
Még egy perc és újra rámtalál
te meg én meg a boldogság.
Én mostmár rendben vagyok.
Kösz szépen nem titkolom.
Küldök majd képeslapot:
Tisztelt cím a boldogság.
Jégkrémet ettünk és ragyogott az ég.
Futottunk a parton, és ami belefér,
szerettük egymást, mint a filmeken
minden rendben van.
Rendbe tettem az összes dolgomat,
még a vén eperfa lombja is bólogat.
Még egy perc és újra rámtalál
te meg én meg a boldogság.



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala