


| Előadó: | SecondHand |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Miklós Krisztián (GEA) |
|
Miklós Krisztián (GEA) |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Klasszikus Rock |
| Címkék: | Keressük! |

Neked az alagút
Nekem a hídon
Téged leszart
Engem hívott
Neked az éjjel
Nekem a nappal
Neked még messze
Nekem már itt van
Neked a sivatag
Nekem az éden
Neked a sohasem
Nekem már régen
Neked a türelem
Én már hozom
Neked nincsen
Én már adom
Ezer lépés, ezer méter
Ezer kérdés, ezer élet
Ezer fent és ezer lentebb
Ezer nekem de semmi neked
Neked a vonat
Nekem a repülő
Nekem az egyenes
Neked a kerülő
Nekem a biztos
Neked hátha
Nekem előre
Neked hátra
Neked a trágya
Nekem a virág
Neked az utca
Nekem a világ
Neked egy perc
Nekem egy óra
Neki is jó volt
Nekem csak volna
Ezer lépés, ezer méter
Ezer kérdés, ezer élet
Ezer fent és ezer lentebb
Ezer nekem de semmi neked
Én vagyok elől, te várhatsz (Te várhatsz)
Én mutatom, hogy várhatsz (Hogy várhatsz)
Én vagyok elől, te várhatsz (Te várhatsz)
Én mutatom, hogy várhatsz (Hogy várhatsz)
Ezer lépés, ezer méter
Ezer kérdés, ezer élet
Ezer fent és ezer lentebb
Ezer nekem de semmi neked
Ezer lépés, ezer méter
Ezer kérdés, ezer élet
Ezer fent és ezer lentebb
Ezer nekem de semmi neked



2026. szeptember 18. és 20. között ismét megtelik élettel Európa mértani közepe: Tállyán újra találkozik zene, bor, természet és közösség a Kerekdomb Fesztiválon, a feledhetetlen hangulatot pedig a legújabb nevek is garantálják.
Az ősznyitó, nyárbúcsú összművészeti borünnep évről évre bebizonyítja, hogy a fesztiválszezon nem ér véget augusztusban. A 2025-ös, minden eddiginél sikeresebb kiadás után a szervezők már 11. alkalommal fogják ötvözni az ősz színeit a fesztiválok hangulatával, mással összehasonlíthatatlan élményt teremtve ezzel.
Meghitt pillanatok és igazi fesztiválos mulatozás
A korábban bejelentett Parno Graszt és a Bohemian Betyars mellé most egy egész sor újabb fellépő csatlakozott, hogy felpezsdítsék a Tokaji borvidéket.
A valódi fesztiválkedvenc Blahalouisiana lebegős indie-pop világa és a Ferenczi György és a Rackajam páratlan, bluesból építkező zenéje is biztosan megmozgatja majd a közönséget.
A világzene szerelmeseit a Cimbaliband Trio virtuóz játéka és a Kale Lulugyi autentikus cigány folkja repíti majd el, míg a Shakar Trio különleges ritmusokkal és egyedi jazz hangzással érkezik a dűlők közé.
Aki az intimebb pillanatokat keresi, annak a Lázár Tesók világa, Szepesi Mátyás (Konyha) egyszálgitár műsora vagy Boggie: Amour Parisien című estjének francia sanzonjai nyújtanak felejthetetlen élményt. A költészet és zene határmezsgyéjén mozog Kollár-Klemencz László dalköltő estje, de a Myrtus és Bodor Áron: A csendesebb részem produkciója is garantálja a mélyebb lelki feltöltődést a borospincék hűvösében.
A fesztivál védjegyének számító dűlőtúrák, a kimaradhatatlan borútlevél és a családi programok mellett idén is irodalomi és a színházi programok teszik majd teljessé a hétvégi kikapcsolódást. Az ősz és a nyár legszebb pillanatainak egybefésülése idén sem maradhat el, így mindenki vésse be a naptárba: szeptember 18. és 20. között irány Tállya és a Kerekdomb Fesztivál.