


| Előadó: | Janicsák Veca |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Szűcs Norbert Janicsák Veca |
|
Szűcs Norbert Janicsák Veca |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Hogy sodródtunk szét?
Miért mozgatjuk még?
Mi visz még tovább?
Egy cseppet sem vár
A szív újat pumpál
Ha körbeér a vér
Védtelen leszek, ha kell
Minden úgysem veszhet el
Hazudjunk végre igazat
A sok szerepből csak ez maradt
A kettőnk térképén te legyél meg én
A végén
Hazudjunk végre igazat
Féligazság helyett félszavak
A kettőnk térképén te legyél meg én
A legvégén álarc nélkül
Fogjál mindent rám
Van pár lassú szám
Hogy béküljünk majd épp, ha úgy jön
Körbejártuk százszor már
És te mégsem változtál
Kövek közé hullt szép szó, szép szó
Védtelen leszek, ha kell
Minden úgysem veszhet el
Hazudjunk végre igazat
A sok szerepből csak ez maradt
A kettőnk térképén te legyél meg én
A végén
Hazudjunk végre igazat
Féligazság helyett félszavak
A kettőnk térképén te legyél meg én
A legvégén álarc nélkül



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala