


| Előadó: | SunCity – a Holnap Tali!-musical |
|---|---|
| Album: | SunCity – a Holnap Tali!-musical |
| Megjelenés: | 2017 |
| Hossz: | 02:58 |
| Szövegírók: |
Szente Vajk |
|
Kovacsics Ádám Johnny K. Palmer |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | pop |
| Címkék: | Keressük! |

Száz éven át
Csak a nap süt ránk,
Lepereg, ha bántanak,
Nagy a biztonság,
Mindig van, ki rám kacag.
Vad forgószél
El nem visz már semmiképp,
Megtart egy biztos szövetség.
Itt vagy és így lesz pont ez jó,
Veled a napfény mindig állandó!
Pusztít tengervíz,
Ránkhulló zúgó ár,
Nézz rám és bennem bízz,
Félned kár!
Hűséggel várok rád,
Óvlak, mint hátország,
Így lesz ez száz és száz éven át.
Örvény, tengervíz,
Ránkhulló zúgó ár,
Nézz rám, csak bennem bízz,
Félned kár!
Sorsod, ha megtréfál,
Lesz majd, ki melléd áll,
Így lesz ez száz és száz év múltán…
Valakid akad épp,
Kiborít, de kezelem,
Kiderült már rég,
Több ez, mint egy szerelem.
Nem kérném azt,
Úgyis mindent tönkrevág,
Jobb lesz egy tiszta barátság.
Balhézás nem vár így már ránk,
Ez lesz a szén-sav-mentes boldogság!
Pusztít tengervíz,
Ránkhulló zúgó ár,
Nézz rám és bennem bízz,
Félned kár!
Hűséggel várok rád,
Óvlak, mint hátország,
Így lesz ez száz és száz éven át.
- ez így nekem elég talán…
- s ha úgy érzed, hogy nem megy jól,
Hát egyből szólj!
Pusztít tengervíz,
Ránkhulló zúgó ár,
Nézz rám és bennem bízz,
Félned kár!
Hűséggel várok rád,
Óvlak, mint hátország,
Így lesz ez száz és száz éven át.
Ez vár majd rám és rád!
Vegytiszta boldgoság!
Sorsod, ha megtréfál,
Lesz majd, ki melléd áll,
Így lesz ez száz és száz év múltán…


Valentin-napra jelent meg Geszti Péter és Péterfy Bori új közös dala, a Csak te meg én, amely a tavalyi sikerszám, a Beléd szerettem, ez van történetének folytatása.
A közönség most új fejezetet kap: a klipben a két előadó „összeházasodik”, a történet pedig ironikus, játékos formában mesél tovább a szerelemről, hűségről és a hosszú távú kapcsolatok realitásáról.
Diszkó a javából – mai csavarral
Ahogy a szilveszterkor megjelent Mindenki legyen rohadt gazdag! a funky hőskorából merített inspirációt, úgy a Csak te meg én is a hetvenes–nyolcvanas évek diszkóvilágát idézi, friss, mai hangzással.
Lépegetős basszus, táncos groove, fülbemászó refrén, vonósok és fúvósok adják az alapot, miközben a dalszöveg tipikus Geszti-fordulatokkal reflektál a mai randikultúrára és generációs különbségekre.
A dal egyszerre romantikus és önironikus
„Megyek hozzád. Hozzám mész. Nyugi, csak az első 20 év a nehéz!” – hangzik el a refrén környékén, miközben az Instagramon felbukkanó fiatal udvarlók és a hűség kérdése is játékos formában kerül terítékre.
Új klip – új fejezet
A klip egy esküvő történetét meséli el, ugyanazzal a humorral és vizuális önreflexióval, amely az előző videót is jellemezte. A menyasszony ezúttal sem eladó – és aki szemet vet rá, az könnyen „kivonódhat a forgalomból”. A történet természetesen happy enddel zárul. A szerzői és alkotói csapat ugyanaz, amely a Beléd szerettem, ez van esetében is dolgozott – a cél pedig egy különleges, folytatásos sorozat megteremtése a hazai popzenében.
Péterfy Bori az MVM Dome-ban is színpadra lép
A Csak te meg én Geszti készülő Poptimista című albumának második dala, és élőben is elhangzik majd 2027. január 30-án az MVM Dome színpadán, a nagyszabású POPTIMISTA koncert-show keretében. Péterfy Bori a meghívott vendégek között érkezik a Dome-ba, így a közönség a közös slágereket arénaméretű látványvilágban, élő hangszereléssel élheti át.