


| Előadó: | Turbo |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Vigh Dávid |
|
Tanka Balázs Dure (Szatmári György) Ruthner Gábor (Jero) Delov Jávor Vigh Dávid |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Progresszív Rock |
| Címkék: | Keressük! |

Come
A little bit closer
Just lay
(and) Embrace the moment
The light
Is getting too bright
It’s all right
To feel a little down
Don’t fight
It’s taking over
The sound
Of your heart gets louder
Tonight
Every moment
Is about
Freeing the mind
A whisper away
We both feel the same
The walls are ‘bout to break
All falls into place
We’re in the same boat
We’re in the same boat
We’re in the same boat
Drifting ashore
You’re eyes
are beautiful portals
Oooh,
To other dimensions
So close…
Yet so far
Not long
Before the dawn
Inside
There’s something solid gold
Let’s try
to discover it all
You’ll find
A precious crystal
It’s you
In the mirror
A whisper away
We both feel the same
The walls’re ‘bout to break
All falls into place
We’re in the same boat
We’re in the same boat
We’re in the same boat
Drifting ashore



A Máté Péter-díjas előadóművész, énekes, dobos, zeneszerző pénteken megjelent, Verhetetlen 11 című lemezén mások mellett Fenyő Miklós, Gubik Petra, Geszti Péter, a ValMar, Charlie és Rúzsa Magdi is hallható.
Tizenegy exkluzív együttműködés, egy életmű esszenciája
Szikora Róbert a magyar könnyűzene legnagyobb és feltörekvő szereplőivel énekel együtt. Az R-Go frontemberének albuma egyszerre tisztelgés a barátok, a példaképek és a kortársak előtt.
Szikora Róbert-dalszövegek itt.
Szikora Róbert tizenegy különleges duettet rögzített olyan előadókkal, akikhez személyes és zenei szálak kötik.
Több évtized után alkotott újra együtt Fenyő Miklóssal.
A Hungariában 1974-től 1982-ig, meg még utána néhány alkalommal zenéltek együtt. Az alkotói folyamat ennek eredménye az Egy furcsa pár című dal.
A Hungária együttes ünneplése 1982-ben a Sport étteremben
abból az alkalomból, hogy az együttes Rock and roll party és a
Hotel Menthol című lemeze platinalemez lett. Az ünnepségről
az MTV Zenebutik című műsora is tudósított. Jobb szélen
Szikora Róbert.
Fotó: Fortepan/Gábor Viktor
A Geszti Péterrel közösen jegyzett A világ legjobb dala (Hey John) tisztelgés a 45 éve elhunyt John Lennon előtt.
Charlie-val a Merre visz az út?, Rúzsa Magdival a Mikor az ég a földre zuhan hallható együtt.
Három évvel ezelőtt már írt közös slágert a ValMarral (ez volt az Úristen), most a Balatoni lány szerepel a duóval a projektben.
Fotó: Szikora Róbert és a ValMar
Néhány meglepő, időn és téren átívelő együttműködés is helyet kapott az anyagon
Szikora Róbert énekel saját fiatal énjével (M AI Dal I Love You, de már bocs.), valamint a néhai Zámbó Jimmyvel (Most kell, hogy nagyon szeress) is énekel a mesterséges intelligencia segítségével újraálmodott felvételeken.
A lemez bónuszfelvétele a R-Go nagy slágere, a Szeretlek is meg nem is, amelyet a modern technika igénybe vételével édesapjával, Szikora Jenővel közösen ad elő.
A Verhetetlen 11 zenei világát az előadó klasszikus csikidám életérzése és a vendégek egyéni stílusa formálja. A duettek mindegyike önálló történet, személyes üzenet és zenei kísérlet egyszerre – a pop, a rock, a líra és a spirituális ihletésű dalok közös terében.
Szikora Róbert Verhetetlen 11 című új lemeze a digitális megosztók kínálatában, valamint CD és bakelit formátumban egyaránt elérhető.
Kiemelt kép: Szikora Róbert és az R-GO hivatalos Facebook