dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Krella: Valami lehet meg se volt (Future Light Remix)

Krella - Valami lehet meg se volt (Future Light Remix)

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Krella
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Rap
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 2107 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Valami lehet meg se volt (Future Light Remix)

"Mindig van egy újabb gond... az élet ilyen!
Ez ilyen,a megoldás az erényeimen pihen
Mint az őszi szél: Felborzolva avarokat
minden leírt szó átok, körbe fon akaratokat"

Refrén.
Mindig van egy újabb gond... az élet ilyen!
Ez ilyen,a megoldás az erényeimen pihen
Mint az őszi szél: Felborzolva avarokat
minden leírt szó átok, körbe fon akaratokat
Mert ha nem, ha akarom ad
ez a legfinomabb fekete fonalból a patyolat
A mennyben-a pokolban egyaránt rajtam tanakodnak
de nem fordítanak ellenem mást csak a haragomat

Verze.
Aki nekem ad, az nincs!
Akitől elveszek, az kincs!
Könyörgöm csak hazudozni akarok... tilts!
Hidd el: nem jövök! Ha nem akarsz semmit nyugodtan csettints.
Valami lehet meg se lesz
valami lehet meg se volt
Minden ami elérhetetlen megszerez
és még ha akarnék se tudnék elbújni előle... vonzz...

"Mindig van egy újabb gond... az élet ilyen!
Ez ilyen,a megoldás az erényeimen pihen
Mint az őszi szél: Felborzolva avarokat
minden leírt szó átok, körbe fon akaratokat"

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Zanzibar és Rómeó Vérzik egy estén az Akvárium Klubban

Szó sincs retróról, de mindenképpen hangos időutazás a kétezres évek hazai könnyű-rock alapvetéseit egy színpadon látni.






A populárisabb Zanzibar nemrég múlt 25 éves, a vérbeli rock ’n roll brigád, vagyis a felvidéki Rómeó Vérzik pedig kereken három évtizedet ünnepelt novemberben. És bár a starttól mindkét csapat esetében évtizedek teltek el, tagok távoztak és érkeztek, gitárok törtek, meg aranylemezekkel telt meg a fal, egy valami nem változott: a zenéjük őszintesége.


- Nem vagyok az a típus, aki a múltba réved és azon töri a fejét, mit rontott el.. Soha nem függtünk senkitől, és ez adott nekünk igazi szabadságot 


- mondta a Rockstar Magazinnak a Rómeó Vérzik frontembere, Koppány, amikor arról kérdezték, lenne-e olyan 30 év távlatából, amit mai fejjel másképpen csinálna. 




Persze ha szabadságról meg hitelességről van szó, ahhoz Terecskei Ritáéknak is lesz pár szava, hiszen hiába változtak az idők az alakulásuk óta, ők az elmúlt – már több mint - negyed században kitartottak amellett az őszinte rockvonal mellett, amivel 1999 januárjában legendásan útnak indultak, hogy 


olyan slágerek adjanak a hazai könnyűzenének, mint az Igazi nevem, vagy az Ádám keresi Évát és a Szerelemről szó sem volt. 


Zanzibar-dalszövegek itt.


Nem csak nosztalgia várható, hanem ugrálós-éneklős rockbuli is készül


Már csak azért is, mert a Rómeó Vérzik Koppánya kis kényszerpihenője után az Akvárium színpadán tér vissza a fővárosba, hogy még az eddiginél is nagyobb energiával csapjon a húrok közé, legalább annyira pörgős nótákkal, mint 


Az Ördög, az Isten, az Élet és a Halál, a Keleti rock és roll, a Kiskakas pedig pláne, hogy nem maradhat le a setlist-ről.

 

Rómeó Vérzik-dalszövegek itt.


A két zenekar amúgy még sosem turnézott együtt, úgyhogy ez a mostani, március 7-i koncert igazi hazai rocktörténeti különlegességnek számít majd.

 


 

 

Kiemelt kép: Zanzibár

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás