


| Előadó: | Magyar Rózsa |
|---|---|
| Album: | Dalok erdejében |
| Megjelenés: | 2015 |
| Hossz: | 3:28 |
| Szövegírók: |
Felner István |
|
Felner István |
|
| Kiadó: | Aarenson Consulting Kft. |
| Stílus: | Folk |
| Címkék: | boldogság, romantikus, szerelmes [+] |

Találtam én, találtam én,
illatos a gyöngyvirág.
Nem is tudom, mi lett velem,
rózsaszínű a világ.
Csalódtam én, csalódtam én,
mert a rózsám elhagyott.
A fülembe cseng minden szava,
amit csendben suttogott.
Nem tagadom fáj a szívem,
de az élet már csak ilyen,
a vak szemem későn látta,
sok a dudás és egy a csárda.
Nem tagadom fáj a szívem,
de az élet már csak ilyen,
a vak szemem későn látta,
sok a dudás egy a csárda.
Tudod te azt, egyáltalán,
miben van a boldogság?
Érzed e azt, úgy ahogy én,
mi az mit a szív kíván?
Nyugodj te meg, nyugodj te meg,
nyílik itt még a virág.
Megélek én nélküled is,
de már akkor ne sírjál!
Nem tagadom fáj a szívem,
de az élet már csak ilyen,
a vak szemem későn látta,
sok a dudás és egy a csárda.
Nem tagadom fáj a szívem,
de az élet már csak ilyen,
a vak szemem későn látta,
sok a dudás egy a csárda.



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN